به گزارش “مجله ایما”، امید عالیشاه، هافبک سرخپوشان این روزها با توجه به تعطیلی تمرینات از دلتنگی‌اش برای فوتبال می‌گوید. او امیدوار است با مهیا شدن شرایط لازم بتوانند با ادامه لیگ به چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس دست یابند.

 

در این روزهای بی‌فوتبال چه می‌کنی؟
برای ما فوتبالیست‌ها روزهای سختی است. البته برای همه مردم این روزها خیلی سخت است. این روزها در خانه تمرین می‌کنم چرا که خیلی نمی‌شود به خیابان رفت. خود من به صورت اختصاصی تمریناتم را انجام می‌دهم تا از شرایط خوب بدنی خارج نشوم.

 

با وجود توصیه‌های زیاد اما باز هم برخی از مردم در این روزها راهی شمال کشور شده‌اند. به عنوان یک بازیکن شمالی چه صحبتی برای مردم داری؟
ببینید به هر حال سفر به شمال همیشه برای مردم یادآور خاطرات خوب بوده است. هر زمان که مردم خسته می‌شدند راهی شمال کشور می‌شدند و ما هم همیشه کاملا پذیرای این عزیزان بودیم اما الان واقعا شرایط خوب نیست. الان وضعیت شمال کشور مثل یک بمب ساعتی است و هر زمان امکان دارد که این بمب منفجر شود. وضعیت شهرهای شمالی الان اصلا خوب نیست. خود مردم باید این شرایط را درک کنند چرا که اگر مریض هم نباشند شاید در سفر دچار بیماری شوند. الان وضعیت بیمارستان‌ها در شمال کشور خوب نیست و حتی شنیدم که خیلی از بیمارستان‌ها تخت هم کم دارند. آغوش مردم شمال کشور همیشه به روی مردم باز بوده و با گذر از این شرایط باز هم پذیرای عزیزان هموطن خواهیم بود اما لطفا الان به شمال کشور نیایند و اجازه دهند که این روزهای سخت بگذرد.

 

برای یک فوتبالیست در خانه ماندن خیلی سخت است. قبول داری؟
به هر حال نه فقط برای ما بلکه برای همه مردم سخت است. ما هر روز درگیر تمرینات بودیم و روزی 4 ساعت در کنار هم بودیم. به اردو می‌رفتیم و برای بازی‌ها آماده می‌شدیم اما این روزها باید فقط در خانه بمانیم. همه مردم باید این روزها را تحمل کنند تا از این دوره سخت هم گذر کنیم. خودم هم در این شرایط بیشتر وقتم را در کنار خانواده هستم. تلویزیون می‌بینم و از همه مردم می‌خواهم که این شرایط را رعایت کنند. امیدوارم همه مردم این شرایط را رعایت کنند تا مشکلات بیشتری به وجود نیاید. کاری از دست ما به جز رعایت توصیه‌ها بر نمی‌آید.

 

درباره ویروس کرونا و راه‌های پیشگیری از آن چقدر اطلاعات داری؟
تا جایی که می‌دانم با رعایت نظافت شخصی می‌توان از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد. البته بهتر است که مردم از ویتامین هم استفاده کنند و همچنین سیستم ایمنی بدن را بالا ببرند تا دچار بیماری نشوند. مطمئنا همه مردم این شرایط را رعایت می‌کنند اما برخی هم هستند که این شرایط سخت را درک نکرده‌اند. این بیماری نه آن قدر ترسناک است که از آن بترسیم و نه باید خیلی نسبت به آن بی‌تفاوت بود.

هواداران پرسپولیس منتظر هستند تا بازی‌های لیگ برتر هر چه سریعتر آغاز شود تا چهارمین قهرمانی متوالی را جشن بگیرند.
قطعا ما هم خیلی دلتنگ فوتبال هستیم و امیدوارم همه چیز دوباره به شرایط عادی برگردد تا تمرینات و بازی‌های ما هم آغاز شود. امیدوارم بتوانیم چهارمین قهرمانی متوالی را در کنار هواداران جشن بگیریم چرا که فوتبال بدون هواداران معنی ندارد.

 

منبع: اپلیکیشن پرسپولیس

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.