دانلود سریال یاغی

معین عباسیان درباره شروع مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: طبیعی است که از این اتفاق خوشحال باشیم چراکه ما روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. شغل ما فوتبال است و برای ما فوتبالیست‌ها خیلی سخت بود که از شغل و عشق و علاقه خود دور باشیم.

 

او ادامه داد: خدا را شکر بعد از وقفه‌ی طولانی مدتی که برای همه مردم سخت بود این دوران را سپری کردیم و توانستیم به شرایط نسبتا ایده‌آل برگردیم. شخصا خیلی خوشحال هستم که لیگ در حال شروع شدن است و دوباره به زندگی خود برمی‌گردیم.

هافبک سایپا درباره عدم رضایت برخی تیم‌ها برای آغاز مسابقات ابراز کرد: هر کسی نگرانی خاص خود را دارد و بحث سلامتی از همه چیز مهم‌تر است اما امیدوار هستم با پروتکل بهداشتی که از سوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و سازمان لیگ مشکلی به وجود نیاید و همه‌ی تیم‌ها آن را رعایت کنند. ان‌شاءالله هیچ‌کسی کرونا نگیرد و تمام بازیکنان با شرایط خوبی تمرینات و بازی‌ها را انجام دهند.

 

عباسیان یادآور شد: ما تیم جوانی داریم و شاید در چند مسابقه اخیرمان آنطور که باید و شاید عمل نکردیم اما باید در ۹ هفته باقی مانده لیگ برتر باید خیلی هوشیار باشیم و با تجربه بیشتری عمل کنیم تا نتایج مطلوبی به دست آوریم.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.