به گزارش “مجله ایما”، باشگاه آلمانی لایپزیش بابت اینکه روز یکشنبه 20 هوادار ژاپنی این تیم به دلیل ترس از ابتلای آنها به ویروس کرونا توسط مقامات حراست استادیوم خانگی لایپزیش از ورزشگاه اخراج شده بودند عذرخواهی کرد و آن را ناشی از یک اشتباه دانست.

 

در جریان دیدار روز یکشنبه لایپزیش و بایر لورکوزن که در استادیوم خانگی لایپزیش، ردبول آرنا برگزار شد و با تساوی 1-1 به پایان رسید، بعد از گذشت ده دقیقه از بازی مامورین حراست استادیوم به سراغ گروهی 20 نفره از هواداران ژاپنی رفته و از آنها خواستند استادیوم را ترک کنند.

 

 

در بیانیه باشگاه لایپزیش درباره این اتفاق آمده:” ما در رابطه با هواداران ژاپنی‌مان مرتکب اشتباه شدیم و می‌خواهیم بابت این اشتباه عذرخواهی کنیم”.

 

لایپزیش در ادامه بیانیه خود چنین آورد:” اما در رابطه با تلاش برای مقابله با ویروس کرونا ما به تلاش های خود و همکاری با مقامات مسئول ادامه می‌دهیم تا به بهترین راه‌حل برای همه مهمانان لایپزیش دست پیدا کنیم”.

 

باشگاه تایید کرده که به نیروهای حراست استادیوم دستور داده شده بود که با توجه به احتمال شیوع ویروس کرونا، بازرسی و نظارت بر برخی گروه‌ها را افزایش دهند.

 

یک هوادار ژاپنی در توییتر خود نوشت که بدون مشکل وارد استادیوم شده بوده ولی بعد از گذشت ده دقیقه یک مامور حراست ورزشگاه به او نزدیک شده و اعلام کرده چون ژاپنی است احتمال دارد به ویروس کرونا مبتلا باشد و باید ورزشگاه را ترک کند.

 

باشگاه لایپزیش اعلام کرده که بعد از آن با هواداران ژاپنی که از استادیوم اخراج شده‌اند دیدار کرده و از آنها دلجویی کرده است.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.