مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش” مجله ایما” ضیا عربشاهی بازیکن سابق پرسپولیس و همبازی قدیمی محمدحسن انصاری فرد در پاسخ به این اتفاق گفت:” آقای وزیر! اگر دست به این کار بزنید(برکناری انصاری فرد) ما پیشکسوتان پرسپولیس آرام نمی نشینیم و به وزارتخانه می آییم.”

انصاری فرد در حالی از پرسپولیس استعفا داد که گفته می شود در جلسات مکرر هیات مدیره به عنوان مدیرعامل حضور نداشته است. عربشاهی در این رابطه گفت:” نمی دانم مگر می شود هیات مدیره بدون حضور مدیرعامل تشکیل جلسه بدهد. انگار داریم به دوره آخرالزمان می رسیم وهمه چیز خوفناک شده است. هیات مدیره تشکیل جلسه می دهد و بدون حضور مدیرعامل تصمیم می گیرد.”

هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی درباره همبازی سابقش گفت:” آقای انصاری فرد دوازده سال پیش مدیرعامل پرسپولیس بود و عملکرد قابل قبولی هم داشت. اتفاقا در روزی که آقای دکتر سلطانی فر به وزارت رسید من ، محمدحسن انصاری فرد و چند تا از پیشکسوتان دیگر با ایشان دیدار کردیم. در همان جلسه به ایشان گفتیم مدیران ما نباید قهرمان های ملی را فراموش کنند. انصاری فرد یک قهرمان ملی است؛ او سال های سال برای پرسپولیس و تیم ملی کشورش بازی کرده و افتخار آورده است. من می گویم او یکی از مدیران فوتبالی و کاربلد است که دوازده سال پیش خودش را ثابت کرده است.”

او افزود:” انصاری فرد در واقع به خانه خودش آمد و باشگاه را با انبوهی از بدهی از مدیران قبلی تحویل گرفت؛ مدیرانی که معلوم نشد پول های لیگ قهرمانان آسیا و اسپانسر را چکار کرده اند. آن ها پول یک مربی که برای تیم زحمت کشیده، هفت قهرمانی آورده و 40 میلیون ایرانی را خوشحال کرده است ندادند و برانکو را مجبور کردند برخلاف میل باطنی اش از پرسپولیس شکایت کند. من می دانم برانکو ایران را به اندازه کرواسی کشورش دوست دارد. آنقدر به او دروغ گفتند تا عصبانی اش کردند.”

عربشاهی همچنین گفت:” آقای عرب از کجا آمد مدیرعامل شد. چرا گرشاسبی را که یک مدیرفوتبالی موفق بود را برداشتند. من عرب را از چهل سال پیش می شناختم و آرزویش بود که کنار ما عکس بگیرد آن وقت او می شود مدیرعامل پرسپولیس و به برانکو دروغ می گوید که پول در چمدان است یا می گوید پول را به بازیکنان دادم در حالی که بازیکنان هم پولی نگرفتند. پس اینهمه پول کجا رفته است؟ آقای عرب 500 هزار دلار به جونیور که یک ریال هم نمی ارزید داد.”

او افزود:”آقای وزیر ، محمد حسن انصاری فرد بعد از گرشاسبی تنها مدیرعاملی بود که ورزشی بود و کارنامه قابل قبولی هم داشت. هواداران هم دوستش داشتند و پیشکسوتان هم حامی او بودند. این تنها سالی بود که تمام ارکان باشگاه پرسپولیسی های واقعی بودند و انصاری فرد با این حجم از بدهی ها ایستاد و کار کرد. من به آقای وزیر و هیات مدیره می گویم چرا خود شما نمی روید با اینهمه اتفاقاتی که افتاده است و انصاری فرد باید باشد.”

شماره 14 پرسپولیس در تیم طلایی دهه شصت در ادامه با اشاره به حضور رسول زاده در هیات مدیره پرسپولیس گفت:” آقای وزیر رسول زاده از کجا آمده است؟ آقای دکتر سلطانی فر فامیل بازی و رفیق بازی دیگر بس است. من از جانب پیشکسوتان پرسپولیس می گویم که همه از محمدحسن انصاری فرد حمایت می کنیم. آقای وزیر اگر انصاری فرد را برداری ما بلند می شویم و می آییم وزارت.”

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.