دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در شرایطی که اوضاع مالی باشگاه پرسپولیس با توجه به شکایت‌های واصله از سوی فیفا در خصوص پرونده‌های برانکو، بودیمیر و … چندان مساعد نیست، محمدحسن انصاریفر به عنوان مدیرعامل این باشگاه روز گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی مدعی شد که درآمد این باشگاه پیش خور شده و مطالبات بازیکنان نیز طی دوره قبلی پرداخت نشده است. این در حالیست که از سوی دیگر ایرج عرب مدعی شده بود که تمامی پرداختی‌ها و مطالبات مربوط به زمان خود و پیش از آن نیز با توجه به درآمدها صورت گرفته بود.

ایرج عرب در واکنش به آخرین موضع انصاریفرد گفت: من صحبت‌هایم را انجام دادم و الان بحثی ندارم. من هنوز روی حرفم هستم و اگر باشگاه شبهه مالی یا هر چیز دیگری در خصوص دوران مدیریتم دیده یا وجود دارد از آن استقبال می‌کنم و امیدوارم به جای بحث‌های بدون سند، آن را در سایت باشگاه منتشر کند. من قبلا هم گفتم اسناد مالی جای گمانه زنی ندارد و سند است و اگر مشکلی وجود دارد بر اساس سند آن را روی سایت باشگاه منتشر کنید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.