مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

این نشریه فرانسوی نوشت که شوالیه های دبی یک پیشنهاد رسمی به باشگاه آمیانز فرانسه برای جذب این بازیکن اهل کشور کنگو داده اند. براساس گزارش نشریه فرانسوی کاکوتا ترجیح می دهد در فرانسه بماند در عین حال شاید او در برابر یک پیشنهاد خوب مالی نتواند مقاومت کند.

در ادامه آمده است: باشگاه فرانسوی لنز نیز با کاکوتا که در تابستان گذشته به آمیان نقل مکان کرد وارد مذاکره شده است. نکته قابل توجه اینکه کاکوتا در تیم جوانان باشگاه چلسی رشد کرد و پیش از این در باشگاه های فولام بولتون لاتزیو سابقه بازی دارد.

موضوع جالب تر اینکه گائل کاکوتا در ابتدای فصل و به همراه سامان قدوس ستاره ایرانی تیم استروسند به آمیان پیوستند و قرار بود این دو زوج خطرناکی را در بخش حمله این تیم بسازند اما سامان دچار محرومیت شد و کاکوتا نیز نتوانست در نهایت آمیان را از سقوط نجات بدهد.

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.