دانلود سریال یاغی

چندی پیش علیرضا واحدی نیکبخت در مصاحبه‌ای عنوان کرد بازیکنان خوزستانی در زمان سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی باند تشکیل داده بودند که حالا یکی از ملی پوشان آن زمان به این مسئله واکنش نشان داده است.

 

سید محمد علوی مدیر فعلی تیم فولاد خوزستان در مورد دعوت شدن‌اش به تیم ملی در زمان سرمربیگری برانکو و اینکه برخی می‌گویند دعوت او و چند بازیکن دیگر به تیم ملی حق این نفرات نبوده است ابراز کرد: این موضوع را کاملا رد می‌کنم چون برانکو بهترین بازیکنان را انتخاب می‌کرد.

 

او ادامه داد: زمان او بازیکنان بزرگی چون جواد نکونام رحمان رضایی علی دایی مهرداد میناوند و علی کریمی حضور داشتند که همگی ما سعی می‌کردیم به تیم ملی دعوت ‌شویم.

 

علوی یادآور شد: کارنامه برانکو مشخص است و هرکسی بخواهد آن را زیر سوال ببرد برایش متاسف هستم. در زمان برانکو و کی‌روش ما کارهای بزرگی را انجام دادیم و کارنامه‌شان درخشان است. نباید با این مسائل حاشیه‌سازی کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.