دانلود سریال یاغی

جلال الدین علی محمدی تا به اینجای فصل توانسته علیرغم قعرنشینی پیکان عملکرد خوبی از لحاظ فردی از خود به جا بگذارد و اکنون نیز ابراز امیدواری می‌کند طی 9 بازی باقیمانده بتوانند نمایش موفقی برای فرار از سقوط داشته باشند.

 

هافبک پیکان درباره شرایط این تیم اینطور صحبت‌هایش را آغاز می‌کند: نزدیک به 20 روز است که تمرینات را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز کرده‌ایم و شرایط برای ما فوتبالیست‌ها عجیب و غریب است. شرایط در جامعه به شکلی است که ما باید مسائل را رعایت کنیم اما بسیار سخت و در برخی موارد هم غیرممکن است. از سمت ستاد ملی مبارزه با کرونا یک افسر پزشکی درتمرینات ما حضور دارد تا شرایط را بررسی کند اما به هر حال فوتبال یک ورزش درگیرانه است و نمی‌شود همیشه فاصله اجتماعی را رعایت کنیم.

 

او با اشاره با سفرهای بازیکنان فوتبال برای برگزاری مسابقات گفت: از افسر پزشکی که در تمرینات حاضر است سوال کردم که چگونه می‌شود تمامی مسائل را رعایت کنیم و به من گفت که نباید در زمین فوتبال با یکدیگر برخورد کنیم. به هر حال اینطور نمی‌شود چون این فوتبال است و تنیس که نیست! امکان ندارد که در فوتبال شما با هیچ بازیکنی برخورد نداشته باشید. برگزاری فوتبال با رعایت فاصله اجتماعی غیرممکن است.

 
علی‌محمدی درباره قهرمانی احتمالی پرسپولیس گفت: بالاخره شانس پرسپولیس برای کسب قهرمانی زیاد است چون فاصله مناسبی دارد اما صد در صد نیست؛ یعنی اینطور نیست که هیچ تیمی با بازگشت به مسابقات دیگر تلاش نکند و قهرمانی به پرسپولیس برسد. در فوتبال اتفاقات گوناگونی می‌افتد مانند سپاهان که در چند فصل پیش برای 6 مسابقه متوالی برنده شد و به قهرمانی رسید. به نظرم بیشتر بازیکنان و باشگاه‌ها در حال حاضر موافق این موضوع هستند که بازی‌ها برگزار نشود.

 

بازیکن تیم پیکان درخصوص رویارویی با پرسپولیس گفت: ما در سال‌های گذشته برای 40 روز تعطیلات بین دو فصل و 6 هفته زمان برای آماده سازی داشتیم اما امسال ما نزدیک به سه ماه تعطیل بودیم و الان یک ماه برای ریکاوری قبل از مسابقات داریم. صد در صد کیفیت بازیکنان با قبل از تعطیلی به دلیل کرونا تفاوت دارد و هیچ تیمی زمان مناسبی هم نداشته که بخواهد بدنسازی انجام بدهد. این مشخص است که بازیکنان ایرانی مانند بازیکنان خارجی در خانه امکانات و زمین تمرین مناسب نداشتند که در قرنطینه خانگی بخواهند تمرینات کاملی را انجام بدهند.

 

او ادامه داد: ما باید از سالن وزنه بیرون استفاده می‌کردیم و در زمان قرنطینه همه سالن‌ها تعطیل بودند و مکانی برای تمرین روی چمن به آن صورت پیدا نمی‌شد. نسبت به زمان قبل از تعطیلی لیگ به نظرم حداقل بازیکنان 50 درصد افت کرده‌اند و امکان مصدومیت بالا می‌رود؛ برای مثال دوست صمیمی خودم محمد انصاری دچار پارگی رباط صلیبی شد و این نشان می‌دهد که فشار روی بازیکنان می‌تواند صدمات زیادی بزند. ما در حال حاضر جزء کوچکی از این فوتبال هستیم و با حضوردر تمرینات برای شرکت در مسابقات آماده می‌شویم و منتظر تصمیمات نهایی هستیم که فوتبال برگزار می‌شود یا خیر.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.