مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

علی فریدون هم تیمی رامین رضاییان که اصالت ایرانی دارد در گفتگو باروزنامه استاد الدوحه می‌گوید: بازگشت به فعالیت های ورزشی از ماه ژوئن تصمیمی درست است که باید اجرا شود و به نفع تمام تیم هایی است که در لیگ ستارگان قطر حضور دارند.

 

مهاجم تیم الشحانیه همچنین گفته است: الشحانیه تنها کاندیدای سقوط نیست و تیم های دیگری هم هستند. ما باید تلاش کنیم تا آماده شویم و بتوانیم به رتبه های بالاتر برسیم. الشحانیه تیم خوبی است و بازیکنان ما اعتماد به نفس خوبی برای رسیدن به رتبه های بالای جدول دارند.

 

علی فریدون در پایان اضافه کرد: در پنج بازی باقی مانده باید با تمام توان وارد زمین شویم و برای کسب امتیازها بجنگیم. پیروزی در این پنج بازی ما را به بقا امیدوار می‌کند و ما از هیچ تلاشی برای این نتایج فروگذار نخواهیم کرد.

 

الشحانیه با کسب 10 امتیاز از 17 بازی در رتبه آخر جدول لیگ ستارگان قطر است و با تیم بالاتر از خود یعنی ام صلال و الخور 4 امتاز فاصله دارد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.