مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

حنیف عمران زاده مربی جدید تیم نساجی مازندران که با حضور محمود فکری به این تیم پیوسته است، در گفتگویی با خبرنگار مجله ایما اینطور حرف هایش را آغاز کرد: اول باید تشکر کنم از مالکان باشگاه و آقای امیری مدیرعامل تیم که لطف داشتند و به این تیم اضافه شدم.

او ادامه داد: همه می دانند تیم دوم من نساجی بود. قلبا دوست داشتم در نساجی بازی کنم، ولی نشد. الان طوری رقم خورد که در بحث مربیگری به تیم کمک کنم.

عمران زاده در مورد شناختش از تیم نساجی توضیح داد: شناخت که بازی ها را دنبال می کردم. بازیکنان جوان و با تجربه خوبی دارد. این تیم خصوصی است و باید به آن کمک کرد. تیم پتانسیل خوبی دارد. این تیم هواداران زیادی دارد که با تیم خوشحال و غمگین می شوند. از آقای مهاجری هم تشکر می کنیم. امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی با تیم بگیریم.

 

مدافع سابق استقلال در مورد تماشاگران نساجی بیان کرد: خب این تیم تماشاگرانی دارد که با تیم زندگی می کنند. کل مازندران و قائمشهر با نساجی زندگی می کنند. مثل خانواده خود من. از آنها می خواهیم که از تیم حمایت کنند. تیم خودشان است و آنها هستند که به تیم شخصیت می دهند. امیدواریم نتایجی بگیریم که دل هواداران شاد شود.

او در پاسخ به این سوال که با آقای فکری مربی جدید تیم همبازی بوده یا خیر گفت: متاسفانه من با حاج آقا بازی نکردم. من که آمدم ایشان رفته بودند.

عمران زاده حرف هایش را اینطور خاتمه داد: امیدوارم در ادامه هم هواداران از تیم حمایت کنند و نتیجه ای بگیریم که در شان نساجی باشد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.