بهزاد غلامپور در مورد شرایط آمادگی بازیکنان استقلال به “” گفت: دیگر شرایط ما هم مثل بقیه تیم ها است. تمرینات را که نمی توان شروع کرد ولی بازیکنان برنامه دارند و به صورت اختصاصی تمرین می کنند.

 

او در مورد اینکه تمرین نکردن باعث افت کیفیت بازیکنان می شود هم گفت: بله درست است ولی این برای تمام دنیا است. در این شرایط به نظر من اصلا فوتبال مهم نیست و باید کاری کرد که ویروس کرونا در دنیا ریشه کن شود.


مربی دروازه بان های استقلال در مورد تصمیم گیری در مورد ادامه لیگ می گوید: فکر می کنم در این رابطه تصمیم سازمان لیگ خیلی مهم است اگر بشود بازی ها برگزار شود که خیلی خوب است و اگر هم شرایط نباشد فکر می کنم اصلا مهم نیست چون کل دنیا دارند با کرونا مبارزه می کنند و در این شرایط فوتبال اهمیت زیادی ندارد.

 

غلامپور در مورد اینکه پرسپولیسی ها می گویند در صورت برگزار نشدن لیگ باید قهرمان اعلام شوند هم گفت: باید تصمیم عاقلانه ای گرفته شود. ۵ تیم شانس قهرمانی دارند و اگر بازی ها برگزار شد که چه بهتر و اگر نشد باید یک تصمیم منصفانه گرفته شود تا همه تیم ها از آن پیروی کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.