فال رنگ
شخصیت شناسی با رنگ مورد علاقه تان

فال رنگ صورتی

فال رنگ صورتی

شاید اگر به شما گفته شود که این رنگ، رنگ کمرنگ شده‌ی قرمز است، قبول نداشته باشید. اما حداقل در شخصیت و احساسات به همین منوال است اما با درصد پایین‌تر. یعنی برای اینکه بدانید که این‌سری از افراد چه خصوصیاتی دارند، بهتر از بروید خصوصیات رنگ قرمز را بخوانید. کسانی که به این رنگ علاقه دارند آدم‌هایی باگذشتی هستند. خیلی سریع وارد عشق نمی‌شوند. درک دیگران برای‌شان راحت‌تر است. این‌گونه افراد بسیار نزد مردم محبوب هستند.

فال رنگ قرمز

فال رنگ قرمز

پر واضح است که این رنگ، رنگ تندی به شمار می‌رود. همه‌ی ما رنگ عشق را به قرمز اختصاص می دهیم. افراد علاقمند به این رنگ افرادی فعال در زندگی هستند. اندکی هم عجله در کارشان دیده می شود. شکست های عشقی در این‌گونه افراد بیشتر از بقیه دیده می شود. معمولا قضاوت های ناگهانی دارند که نتیجه اش از بین رفتن دوستی‌ها می شود. در عشق کاملا فداکارند. آدم‌های خوش قلبی هستند. بیش از اندازه خودشان را می‌پرستند.

فال رنگ قرمز

فال رنگ آبی

افرادی که به این رنگ دلبسته هستند کاملا می توانند خودشان را در برابر هیجانات کنترل کنند. آبی دوست ها افرادی آرام هستند به همین خاطر است که دیگران مجاب می‌شوند تا به آنها احترام بگذارند. تنهایی را به شدت دوست دارند. یکی از بدی‌های این‌گونه افراد این است که از برتری دیگران نسبت به خودشان ناراحت می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های خوب آبی پسندان، انجام اکثر کارهای‌شان از روی نظم است.

فال رنگ ارغوانی

فال رنگ ارغوانی

این رنگ مخصوص افراد مغرور است. معمولاً گفته می‌شود کسانی که این رنگ را دوست دارند عارف هستند. این دسته از آدم ها جذب زیبایی و ظرفت ها در امور می‌شوند. هیچ کسی نیست که با معاشرت با این‌گونه افراد زده شوند.

فال رنگ قهوه ای

فال رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای در باور عامه و به لطف شبکه های اجتماعی به رنگ بدی شده است. اما اگر بدانید این رنگ، رنگ اعتماد است دیگر هیچگاه شوخی‌های بی‌جا با آن نخواهید کرد. اگر شاعر هستید شاید به این رنگ علاقه دارید. شاید هم فیلسوف باشید. افراد قهوه ای دوست خیلی کم پیش می‌آید که تصمیم گرفته شده خود را تغییر دهند. از لحاظ عشق و عاشقی هم کمتر بدبین می‌شوند.

فال رنگ خاکستری

فال رنگ خاکستری

گفته می‌شود که این رنگ متعلق به آدم‌های عاقل است. افرادی که به این رنگ علاقه دارند خیلی به خوشی‌های دنیا دل نمی‌بندند. ازدواج با این‌گونه افراد بسیار راحت است. افراد هوسبازی هم نیستند. صداقت در دوستی در آنها موج می زند. توجه داشته باشید که اگر این دسته از افراد را دوست دارید پس احتمال زیاد به رنگ پرتقالی علاقمندید.

فال رنگ پرتقالی

فال رنگ پرتقالی

درست مانند افرادی که رنگ خاکستری را دوست دارند، به هیچ وجه آدم‌های هوسبازی نیستند. این گونه افراد، کاملا اجتماعی هستند و در برخورد با آدم‌ها بسیار خوشرو هستند. شاید تنها عیبی که دارند این باشد که خیلی سخت بشود در آنها نفوذ کرد.

فال رنگ سبز

فال رنگ سبز

مگر کسی هست که رنگ سبز را نشانه ای از طبیعت و سرسبزی نداند؟ زندگی و معاشرت با افرادی که رنگ سبز را دوست دارند بسیار آسان است. این افراد بسیار رک‌گو هستند. این‌که چه فکری درباره آنها می‌شود یکی از دغدغه هایشان است. شاید یکی از بدی‌هایشان خوش‌گذرانی‌های آنها باشد.

فال رنگ سیاه

فال رنگ سیاه

هیچوقت رنگ سیاه را رنگ ناامیدی ندانید. فقط می توانم بگویم که افراد خوش ذوق این رنگ را انتخاب می کنند. افرادی که مشکی پسند هستند همیشه کمک به دیگران را باعث آرامش خود می‌دانند. تحمیل نکردن خود به اطرافیان از دیگر ویژگی‌های این افراد است. آنهایی که مشکی دوست هستند فوق العاده حساس هستند. توجه به جزئیات یکی دیگر از کارهای بی نقص این‌گونه افراد است. بسیار علاقمند به کارهای فکری هستند. البته نمی توانیم بگوییم این داستان بد است یا خوب اما شاید در مواردی تصمیمات احساسی هم در زندگی‌شان بگیرند.

فال رنگ سفید

فال رنگ سفید

افرادِ علاقمند به این رنگ خیلی بانظم هستند و همچنین بسیار منطقی. تجربه کردن را بیش از اندازه دوست دارند. گفته می شود اگر فرد مسنی علاقمند به رنگ سفید باشد نشانه‌ی این است که بدنبال طراوت و جوانی از دست رفته‌اش می‌گردد.

فال رنگ زرد

فال رنگ زرد

شنیده اید که می‌گویند زکات علم نشر آن است؟ افراد زرد پسند خیلی خوشحال می‌شوند که به دیگران چیزی بیاموزند. مهربانی در این‌گونه افراد آنقدری هست که بدون آن‌که از دیگران انتظاری داشته باشند اقدام به محبت کنند. جالب توجه است که بدانید افراد رنگ زرد دوست خیلی به آسانی محبت دیگران را قبول نمی‌کنند.

فال رنگ بنفش

فال رنگ بنفش

از عیب های این دسته از افراد می توان به خودبینی اشاره کرد. آنها دوست دارند هر روز پیشرفت کنند. افراد بسیار کتاب‌خوانی هستند. از هیچ چیزی که فکر می‌کنند به آنها چیز جدیدی می‌آموزد نمی‌گذرند.

انواع فال

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.