فال سال 1398 براساس ماه تولد

سال ۹۸ برای متولدین هر ماه چگونه خواهد بود؟ سوالی است که با آغاز سال جدید، دوستداران طالع بینی و فال به دنبال جوابی برای آن هستند. تاروت رنگی این بخش را بصورت اختصاصی برای علاقمندان تهیه نموده و سال ۹۸ را برای همه شما عزیزان سالی پر از خوش شانسی و معجزه آرزو می کند.

فروردین

سال ۱۳۹۸ برای فروردین ماهی های عزیز سالی سرشار از پستی و بلندی است، و با نتایج مختلفی هم رو به رو خواهید شد. زمانی که وارد برج حمل می شوید، احساس اضطراب می کنید، به دلیل مشکلات کوچکی که در زندگی روزمره خود دارید ممکن است عصبی و کلافه باشید. احتمالا متوجه خواهید شد که بین شما و اعضای خانواده تان فاصله ای ایجاد شده است، مخصوصا با پدر و برادرتان. اثرات مریخ بر شما باعث می شود که مانع هایی برای برقراری ارتباط با افراد خانواده تان ایجاد شود. علاوه بر این، به شما توصیه می شود که مواظب اتفاقاتی که در اطراف تان رخ می د هد باشید و محتاطانه عمل کنید چون ممکن است احساس خشمگینی و نارضایتی داشته باشید که به دلیل اثرات ماه بر روی نشانه شماست. همچنین ممکن است احساس کنید که زندگی شما دچار یکسری ناراحتی ها شده است، زیرا که فرصت هایی برای مشکلات مالی شما فراهم می شود و یا توسط اشخاص دیگر مورد انتقاد قرار می گیرید. همانطور که ماه وارد برج حمل در سال ۱۳۹۸ می شود. هر ابری یک لایه نقره ای دارد بنابراین در سال ۱۳۹۸ تجربیات مثبتی خواهید داشت احساس اعتماد بنفس خواهید کرد و حالتان خیلی خوب است. ممکن است نتایج مثبتی در کسب و کار خود بدست آورید و یا درآمد خوبی را از طریق فروش داشته باشید که پیشرفت خیلی خوبی خواهید داشت. افرادی که شاغل هستند نتایج مثبتی را در این زمینه کسب خواهند کرد، که از آن ها قدردانی می شود و این موضوع باعث شادی زیاد شما خواهد شد. در طول این دوره یعنی ورود به برج حمل در سال ۱۳۹۸ از نظر فیزیکی و یا اسیب به بدن تان در حالت خوبی قرار دارید و فرصتی برای شما فراهم می شود تا زندگی سالمی داشته باشید. امسال روی پولی سرمایه گذاری خواهید کرد زمین جدید و یا ملکی را خواهید خرید. فرصت های زیادی دارید که به اهداف و خواسته های تان امسال دست یابید. و رضایت خاصی برای شما ذخیره شده است. احتمالا امسال بخواهید که مبلغی پول به خانواده خود بدهید پس به شما توصیه می شود که خودتان را آماده کنید. احساس تغییرات مثبتی درون خودتان خواهید کرد که متین تر و روحانی تر خواهید شد. امسال ارتباط شما با عزیزان و نزدیکان تان افزایش خواهد یافت بدون هیچ نگرانی تمام اختلافات، مشکلات و نگرانی ها را با یکدیگر در میان خواهید گذاشت. امسال به سفرهای زیادی طولانی مدت و یا کوتاه مدت خواهید رفت. بنابراین ممکن است تمایل داشته باشید که برای رفتن به شهری دیگر برای کسب در آمد و یا کشوری دیگر اقدام کنید و در نتیجه پول بیشتر و تجربیات بیشتری را نیز به دست خواهید آورد. هر اتفاقی ممکن است در سال ۱۳۹۸ رخ دهد که واقعا باعث شادی و خوشحالی شما خواهد شد.

 

اردیبهشت

امسال برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، سرشار از شگفتی ها و سوپرایزها. در سال ۱۳۹۸ اردیبهشت ماهی های عزیز سود زیادی را به دست می آورید، زیرا که سود خوبی از طریق کسب و کارتان دریافت می کنید. علاوه بر این، دانش آموزان این ماه ممکن است فرصتی برای رفتن به خارج از کشور داشته باشند و تحصیلات عالیه خود را دنبال خواهند کرد. پیش بینی می شود که زندگی خانوادگی و مسائل مروبط به عشق و احساسات تان مانند یک گل زیبا در باغ شکوفا خواهد شد. امسال موفق خواهید شد که کارهایی را انجام دهید که سال پیش ناتمام مانده است و سالی لذت بخش برای شما خواهد بود. جنبه مهمی که برای شما اردیبهشت ماهی های عزیز در این سال وجود دارد این است که کارهای خود را بر اساس اولیت بندی پیش ببرید. بهترین زمان است که می توانید برنامه ریزی خوبی داشته باشید و به بهترین نحو برنامه های خود را اجرا کنید از این شرایطی که دارید بیشترین بهره را ببرید. بنابراین سخت کار می کنید تا به اهداف خود برسید. طبق پیش بینی ها به افرادی که در اطراف تان هستند بیشتر توجه خواهید کرد. به شما توصیه می شود که امسال واقع بین باشید و خیال پردازی نکنید. گرچه سال گذشته سال خوبی برای شما نبود اما امسال رفاه و خوشبختی را برای شما به ارمغان می آورد و از تک تک لحظات تان لذت خواهید برد. باید نهایت بهره را از سال ۱۳۹۸ ببرید. ممکن است درگیر کارهای زیادی در زمان آزاد خود شوید ، مانند، مسافرت رفتن، مهمانی ها، سرگرمی ها و هیجانات. در پیش بینی های ۱۳۹۸ گفته شده که ممکن است برخی از شما اردیبهشت ماهی های عزیز کارهای شادی بخش را با حرفه خود ادغام کنید. امسال زحل و مشتری در برج صورت فلکی در خانه هشتم نشانه شما قرار دارد. به این معنا است که تغییرات اساسی در زندگی شخصی و حرفه ای شما ایجاد خواهد شد. این ترکیب سیارات تاثیرات مثبتی بر روی شما خواهند گذاشت. زیرا به سود های زیاد و فرصت های خیلی خوب مواجه می شوید. هنوز تمام نشده، معنی در یک رابطه با افراد جدید اطرافتان را پیدا خواهید کرد.، یک ذهنیت خوب ایجاد کنید و ثروتی را که می خواهید به دست آورید کاری که در گذشته انجام نداده اید. در امورات املاکی سود خوبی نصیب شما خواهد شد. بنابراین طبق پیش بینی های ۱۳۹۸ سالی سرشار از آزادی و شادی برای شما و خانواده تان همراه است.

 

خرداد

سال ۱۳۹۸ برای تمام خردادماهی های عزیز سالی پر اهمیت و قابل توجه خواهد بود. زیرا تغییرات زیادی برای شما امسال وجود دارد. تغییرات مثبت و منفی رخ خواهد داد که مرتبط با زندگی شخصی تان است. امسال تجربیات خوش بینانه و بد بینانه ای خواهید داشت. مشتری وارد خانه هفتم شما در روز دوم آذرماه می شود که حتی از خانه هشتم شما نیز عبور می کند که باعث رخ دادن اتفاقات خیلی مهم در زندگی شما می شود. بنابراین طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ به شما توصیه می شود که بیشتر مواظب سلامتی خود باشید، احتمال اینکه به مشکلات سلامتی دچار شوید زیاد است. مخصوصا خردادماه هایی که به معده و زانوی خود حساس هستند. امسال سعی کنید زمانی را به ورزش کردن اختصاص دهید. امسال تصمیم می گیرید که سخت کار کنید مخصوصا در حیطه آموزش و پرورش، اما طبق گفته های گانش باید بیشتر احتیاط کنید. با توجه به پیش بینی های سال ۱۳۹۸ اگر قصد دارید که تخصص خاصی در زمینه ای به دست آورید احتمالا استرس بیشتری را نیز تحمل خواهید کرد. زمانی است که عشق و روابط عاشقانه برای شما شکوفا خواهد شد باید بیشتر در زمینه توجه کنید. ممکن است برای رابطه ای تلاش کنید تا به اثبات برسد و بدانید که مشکلی وجود ندارد. خبر خوب این است که شریک زندگی تان یا عاطفی تان همیشه با شما خواهد بودو از شما حمایت خواهد کرد. در واقع منبعی از تشویق و انرژی برای شماست مخصوصا در زندگی حرفه ای و شخصی تان به شما کمک خواهد کرد. به نظر می رسد که بهترین زمان برای بیان عشق خود به طرف مقابل تان است، زمان خوبی برای تصمیم گیری در ارتباط با روابط تان است. عنصر دیگری که باید در نظر گرفته شود رفتار شما نسبت به افراددیگر است. لازم است که در هنگام برقراری ارتباط با دیگران مودبانه و ملایم باشید. و طبق پیش بینی ها در اینمورد گفته شده که احتیاط کنید. در ارتباط با حرفه تان امسال تغییرات زیادی در امور کاری و حرفه ای تان تجربه خواهید کرد. حتی ممکن است تصمیمات مهمی در این باره اتخاذ کنید که به صورت حرفه ای بر روی حرفه تان تاثیر می گذارد. در حالی که کارتان را انجام می دهید آرام و عاقل باشید. در سال ۱۳۹۸ چندین فرصت برای انتخاب کار حرفه خواهید داشت و تصمیمات مهمی که می گیرید بر روی رابطه و حرفه تان تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. هوشمند باشید.

 

تیر

تیرماهی های عزیز اصولا احساساتی و حساس هستند، زندگی شما در سال ۱۳۹۸ از نظر مالی، کاری و شغلی به جهت مثبت حرکت خواهد کرد. بنابراین، افرادی که شاغل هستند ممکن است ارتقا رتبه بگیرند و از آن ها قدردانی شود، سخت کار می کنید و طبق گفته های گانش موفقیت زیادی برای شما به ارمغان خواهد اورد. برای افرادی که در کار بازرگانی هستند فرصت های خوب زیادی در پیش دارند که سودمند و موثر است. همچنین فرصتی دارید که کار و حرفه خود را امسال گسترش دهید. باید مطمئن شوید که برای اهداف خود برنامه ریزی می کنید و آن برنامه ها را پیاده خواهیدکرد تا پیروزی شما تضمین شود. روابط عاشقانه شما از ماه آبان تا اذر و دی تا اسفند در اوج خود قرار دارد و بهترین زمان برای شماست. افرادی که قصد ازدواج دارند این بهترین زمان برای شماست. برای تیر ماهی ها در سال ۱۳۹۸ به احتمال خیلی زیاد وسیله نقلیه جدید و یا یک خانه جدید خریداری خواهند کرد. اگر تا قبل از آن برای خرید ملک اقدام کردید و موفق نبودید الان موقعیت آن به شدت فراهم است. همچنین می توانید کارهای خود را از جمله تعمیرات را در خانه تان به پایان برسانید و یا حتی محل اقامت تان را به جای بهتر تعویض کنید. ارتباط بهتری با خانواده تان امسال خواهید داشت که خوشحال خواهید بود. شور و اشتیاقی که در خانه شما وجود دارد باعث انرژی شما خواهد شد و باعث می شود که خوش بین و شکر گزار باشید. علاوه بر این، همراه با اعضای خانواده تان حس و حال خیلی بهتری خواهید داشت و از کنار هم بودن لذت خواهید برد. متاسفانه نمی توانید به اندازه کافی زمان صرف کنید و طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ تیرماهی ها باید کار کنند. تمام دانش آموزان امسال تمرکز خود را بر روی مطالعه می گذارند، زمان بسیار عالی است و با تمام نیرو تلاش می کنن تا نتایج خوبی نیز کسب کنند. چیزی که باید در این زمان به آن توجه داشته باشید که از سخت کار نکردن نامید نشوید، زمانی که قلب و روح خود را با آن ادغام می کنید به چیزهای بهتری دست می یابید. افرادی که تمایل دارند که در امتحانات رقابتی شرکت کنند مخصوصا در ماه اردیبهشت سود زیادی خواهند برد. افرادی که در فکر تحصیلات عالیه و رفتن به خارج از کشور هستند هدف شان را دنبال کنندکه پرسود و پر منفعت است. رویاهای شما با کار سخت و پشتکار به یک واقعیت تبدیل خواهد شد.

 

مرداد

سال ۱۳۹۸ سالی پر شور و خوشبین در پیش دارید مردادماهی های عزیز. این شور و اشتیاقی که دارید بر تمام کارهایی که انجام می دهید تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. گرچه سال گذشته رشد نداشتید ولی امسال تغییرات چشم گیری در وضعیت شما ایجاد خواهد شد که مثبت است. بنابراین عملکرد شما تاثیر مثبتی بر وضعیت، اعتماد بنفس و عزت نفس تان خواهد داشت. اعتماد به نفسی که دارید باعث افزایش کارایی شما طبق پیشگویی های سال ۱۳۹۸ می شود. طبق گفته های گانش با توجه به اضافه کاری های سخت همچنان شما را خسته نخواهد کرد و پر انرژی هستید و می خواهید که بیشتر تلاش کنید. تغییر ناگهانی در زندگی خود احساس خواهید کرد. فشاری از اشتیاق احساس خواهید کرد که به شما قدرتی می دهد تا بدون هیچ گونه خستگی به راه خود ادامه دهید. اما باید بیشتر مواظب خودتان و سلامتی تان در امسال باشید، پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. در ارتباط با روابط عاشقانه تان باید گفت که زندگی عشقی پر حرارت و با طراوتی در پیش دارید و باعث ایجاد انرژی از نظر فیزیکی و روحی تان خواهد شد. اما مطمئن شوید که به فرزندان خود به اندازه کافی توجه می کنید مخصوصا از ماه اردیبهشت تا مرداد. علاوه بر این، فرصت زیادی برای رفتن به مسافرت و خرج کردن دارید اما باید مطمئن شوید که بجا و درست خرج می کنید زیرا طبق پیشگویی سال ۱۳۹۸ برای مردادماهی های عزیز ممکن است خواهر و برادران برای شما خرج های اضافی درست کنند. به غیر از این قطعا شانس طرف شما را خواهد گرفت و امسال به شما کمک خواهد کرد، احتمالا بخواهید که خانه خود را بازسازی کنید که مدت ها به فکرش بودید. نه فقط این باید احساس آرامش در ارتباط با حساب بانکی خود داشته باشید که در تعادل است، درامد تان در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت. در این سال به شما توصیه می شود که مواظب سلامتی پدرتان باشید و از او مراقبت کنید. زیرا شرایطی که دارد ممکن است بر بدن او اثر منفی بگذارد. ممکن است آماده رفتن به یک سفر زیارتی و مذهبی شوید. بین ماه های فروردین تا شهریور برای شما دلگرم کننده است ، زیرا در این مدت تمام پاداش کارهای خود را دریافت خواهید کرد که از درون احساس خوشحالی می کنید. احساس راحتی خواهید کرد زیرا که فشارهای کاری تان کاهش می یابد، همچنین مهارت های خواندن و نوشتن تان افزایش می یابد. مطمئن شوید که در سخنرانی های تان بر احساسات منفی غلبه کنید و ان ها را کنترل کنید. سال ۱۳۹۸ برای مردادماه های عزیز پیش بینی می شود اگر قصد دارید که از کودکی مراقبت کنید الان زمان عالی برای این کار است. همچنین زمان عالی برای ادامه تحصیلات عالیه است. افرادی که مبتلا به بیماری دیبات هستند ممکن است بخواهد که بیشتر مواظب خودشان باشند زیرا که ممکن است سلامتی شان بیشتر به خطر بیافتد. احتمالا زمان سختی را در زندگی متاهلی خود داشته باشید، زیرا که رابطه تان با همسرتان ممکن است به دلیل مشکلات مالی و یکسری اختلافات آسیب ببیند. بنابراین باید آرام باشید و دیوارهای اتاق خود را رنک سفید بزنید همانطور که در طالع بینی سال ۱۳۹۸ مردادماهی ها پیش بینی می شود.

 

شهریور

گانش می گوید که شهریور ماهی های عزیز در سال ۱۳۹۸ ممکن است شاهد تجربه خوب و بد باشند اما نگران نباشید که همیشه می توانید چیزهای خوب را نگه دارید و از چیزهای بد درس بگیرید. نتیجه مثبت کارهایی که برای حرفه خود انجام داده اید در ماه فرودین تا اردیبهشت ماه دریافت می کنید. ممکن است افزایش حقوق داشته باشید و بازرگانان طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ سود زیادی دریافت می کنند. احساس می کنید که از لحاظ جسمانی در سلامت کامل به سر می برید و آماده رفتن به سفرهای طولانی مدت هستید. تمام مشکلات ارث و میراث راه خود را پیدا خواهند کرد و حل خواهند شد. نسبت به بسیاری از مسائل رویکرد منطقی دارید و با تحیل کردن آن ها می توانید بسیاری از چالش ها را برطرف کنید و موفق باشید. علارغ م داشتن اراده ضعیف معمولا تصمیمات بسیار دقیقی می گیرید که بسیار مفید است. به شما توصیه می شود که در بین ماه های اردیبهشت تا مرداد نسبت به حرفه خود آگاه باشید. امسال، باید از ریسک کردن های مالی اجتناب کنید. زیرا زمان خوبی برای انجام این کار نمی باشد. بین هفته های دوم ماه مردادتا اواخر سال، پیشرفت هایی در حرفه خود می بینید گرچه که با مشکلات متفاوتی در شرایط مختلف روبه رو می شوید اما باید صبور باشید. در بخش ارتباطات شما همه چیز مرتب است تا ماه اردیبهشت، اما ممکن است روابط شما بین ماه های خرداد تا آذر دچار محدودیت شود. ممکن است با یک شخص نزدیک دعوا کنید و یا وارد یک بحث شوید، در کل باید از این مورد اجتناب کنید. در این مقطع زمانی برای امورات مالی روز خوبی نمی باشد، بنابراین از دخالت کردن در امورات مالی دیگران نیز حتی اجتناب کنید. یک دوره زمانی میان ماه های آذر تا دی ماه فرصت های زیادی برای پیشرفت و یادگیری خواهید داشت طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸، اما چیزهایی وجود دارد که مانع شما می شود و باعث نارضایتی شما خواهد شد. موضوعات مالی یکی از موضوعاتی است که در سطح شخصی باهاش مقابله می کنید. بسیاری از دانش آموزان ممکن است در مطالعات دچار مشکلاتی شوند، در حالیکه به سختی کار می کنند باید بر روی مطالعه کردن تمرکز کنند. از نظر حرفه ای، از ماه اردیبهشت تا پایان سال روزهای شلوغی در پیش دارید. با توجه به پیش بینی های سال ۱۳۹۸ بر رفتار خود کنترل خیلی خوبی خواهید داشت. زیرا که بر جنبه های منفی شما اثر مثبت می گذارد و از خودتان و سلامتی تان محافظت می کند و طبق پیش بینی ها در بین ماه های خرداد تا تیر مراقبت از سلامتی تان بسیار ضروری است.

 

مهر

در سال ۱۳۹۸ اتفاقات زیادی در زندگی مهرماهی های عزیز خواهد افتاد. با توجه به تاثیر مشتری بر نمودار شما بر محبوبیت تان افزوده خواهد شد. طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ با وجود اثرات زحل موانع زیادی در راه شما وجود دارد. که باید با آن ها مقابله کنید. و این موضوع بر ذهن شما تاثیر خواهد گذاشت که باعث می شود که تنش و فشار زیادی را تحمل کنید. علاوه بر این، همچنین شاهد استرس و تنش هایی در رابطه زناشویی خود خواهید بود، طبق گفته های گانش می توانید به آرامی مشکلات تان را حل کنید. به عبارتی بر زندگی شما تاثیرات منفی و مثبتی وجود دارد، از طرفی از جانب دیگران مورد احترام قرار خواهید گرفت، از طرفی دیگر بر حرفه و شغل شما ضربه وارد خواهد شد. در نهایت قادر خواهید بود که در این زمان به یک ثباتی دست یابید، از این مزیت بیشتر بهره ببرید. از هر فرصتی که می توانید استفاده کنید تا کارامد باشید و خودتان را با راه های ممکن تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که در این زمان از هر گونه اختلاف نظر و بحث کردن خود را دور نگه دارید. جابجایی ونوس و مشتری امسال، در مکان بهتری قرار خواهند گرفت که نشانه خوبی است. اما احساس نگرانی و عصبانیت به دلیل جابجایی زحل خواهید کرد. بنابراین به شما توصیه می شود که در این زمان خودتان را کنترل کنید که به نفع خودتان خواهد بود. مهر ماهی های عزیز امسال به ثبات و تعادل خواهید رسید که همین موضوع به شما قدرت می دهد که در بهترین حالت ممکن باشید، طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ برخی از شما ممکن است به منظور ادامه تحصیل و یا انجام کاری سودمند به خارج از کشور بروید که برای شما سود زیادی به ارمغان می آورد. علاوه بر این حفظ بهداشت و سلامتی کودکان تان نیز مهم است. امسال بیشتر مواظب خودتان و سلامتی تان باشید زیرا که ممکن است اثرات منفی بر روی سلامتی تان گذاشته شود. به یاد داشته باشید که درامدتان امسال افزایش می یابد و شما از لحاظ مالی به ثبات می رسید اما باید مراقب سلامتی خودتان باشید و ممکن است از لحاظ ذهنی، آشفته باشید. پس مطمئن شوید که با تمام این مسائل مقابله خواهید کرد و عاقلانه عمل می کنید و نیاز به هیچ گونه تعویق انداختن کارهای تان نیز نداشته باشید.

 

آبان

برای تمام آبان ماهی های عزیز امسال معایب و مزایای خاص خودش را دارد که باید در طالع بینی سال ۱۳۹۸ آن ها را تجربه کنید. به دلیل تاثیرات مثبتی که مشتری بر روی شما امسال می گذارد جهشی سودمند در زندگی تان خواهید داشت. گرچه در شروع سال به شما کمک می شود تا موفق شوید همانطور که خورشید- عطارد و ونوس- مشتری با هم اصابت می کنند به شما توصیه می شود که بیشتر مواظب خودتان و سلامتی تان باشید. یکی دیگر از جنبه های مهم امسال در بین ماه ها خرداد تا تیر رخ می دهد که نمی توانید قاطعانه تصمیم بگیرید و به نتایج نهاییی برسید. و این موضوع باعث می شود که نتوانید قضاوت مناسبی نیز داشته باشید. به دلیل حرکت غیر منتظره و نامطلوب سیارات تان باعث خواهد شد که نامید و نگران شوید. حتی تاثیرات منفی بر روی سلامتی تان می گذارد که هزینه بر است. امسال فرصت های خیلی خوبی خواهید داشت. به سفرهای خوبی خواهید رفت. طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ ممکن است درگیر معنویات شوید و برای فعالیت های مربوط به آن پول خرج کنید. برای مسائل پزشکی هزینه هایی را خواهید پرداخت و به دلیل تاثیرات زحل همچنین نگران فرزندان تان خواهید بود. امسال پاداش تمام کارها و تلاش های سخت خود را دریافت خواهید کرد. در سال ۱۳۹۸ مورد تشویق و تحسین و احترام دیگران قرار خواهید گرفت. برای تاجران فرصت خوبی است تا کار خود را گسترش دهند و ایده های جدید کسب و کارشان را پیاده کنند. بنابراین از لحاظ حرفه ای تغییر بسیار عالی در پیش دارید که باعث افزایش اعتماد بنفس شما خواهد شد. در سال ۱۳۹۸ از ستاره های خوش اقبالی تشکر کنید که باعث ایجاد نتایج عالی برای شما می شوندکه راضی خواهید بود. به عنوان مثال، تمام بحث های شما در ارتباط با اموال مشترک و ارث و میراث حل خواهد شد و موانع از سر راه شما برداشته می شود. علاوه بر این بسیاری از پرونده های قانونی و اداری حل خواهد شد و این موضوع از استرس شما کم خواهد کرد. زمان خود را ازاد کنید و به پیاده روی بپردازید . امسال به شما توصیه می شود که بیشتر مواظب سلامتی تان باشید و رژیم غذایی مناسب بگیرید و حرکات یوگا را هر روز انجام دهید. همچنین به شما توصیه می شود به منظور آرامش خود از تمام فشارها به علت اضافه کاری مراقبه کنید. ممکن است به دلیل کارهای سخت و اضافه کاری احساس ناراحتی داشته باشید پس یوگا تمرین کنید. طبق پیشگویی ها امسال مشکلاتی را در برقراری ارتباط با دوستان و افراد نزدیک خواهید داشت. پس احتیاط کنید.

 

آذر

سال ۱۳۹۸ برای آذرماهی های عزیز سرشار از فرصت ها و شرایط هاست. فرصت های متعددی وجود دارد که به شما امکان یادگیری، رشد، توانایی و اجراسازی ایده های تان را می دهد که هرکدام باعث رضایت خاصی برای شما خواهد شد. با توجه به انتقال مشتری، احتمال دارد که به یک مکان زیارتی و یا مقدس بروید. یا حتی ممکن است خودتان را میان مباحث و یا علاقمندی های مذهبی و فلسفه پیدا کنید. هرچند که به شما توصیه می شود که از هفته دوم ماه خردادماه تا هفته دوم مردادماه، طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ بیشتر احتیاط کنید و مراقب باشید. امور مالی امسال برای شما سودآوراست، زیرا که سود بیشتری را می توانید به دست آورید که باعث ثبات وضعیت مالی تان می شود. علاوه بر این فرزندان تان به شما کمک می کنند و از شما حمایت خواهند کرد که باعث افزایش اعتماد بنفس شما خواهد شد. شانس به سمت شما می آید و شما را در مسیری هدایت می کند که می توانید تمام کارها و وظایفی که باقی مانده است را با موفقیت تکمیل کنید. علاوه بر این، ممکن است به دلیل فشارهایی که در خانواده وجود دارد شما احساس خوبی نداشته باشید. احتمالا چند بحث و نزاع در پیش داشته باشید که بهتر است جدا از آن اجتناب کنید زیرا تجربه تلخی را برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین، طبق طالع بینی آذرماهی ها در سال ۱۳۹۸ باید احتیاط کنید. امسال باید در هنگام گرفتن تصمیمات درارتباط با املاک و یا مالکیت چیزی جوانب احتیاط را در نظر بگیرید. باید هوشمندانه و عاقلانه تصمیم بگیرید. سعی کنید که از دانش و درک خود استفاده کنید تا بتوانید تصمیمات خوبی اتخاذ کنید. همچنین بیش از حد خود را درگیر مسائل بی ارزش و بی اهمیت نکنید زیرا که تاثیر منفی بر روی اعتبار شما خواهد گذاشت، که ممکن است حتی موجب سقوط شما شود. گانش در سال ۱۳۹۸ برای شما پیش بینی می کند که تمایل به برقراری ارتباطات جدید زناشویی داشته باشید که از لحاظ اخلاقی اشتباه است و ممکن است رابطه فعلی شما را خراب کند. بجای اینکه خود را درگیر این مسائل کنید شاید بهتر باشد که بیشتر مواظب خودتان باشید و از رژیم غذایی مناسب تری نیز استفاده کنید. خبر خوب این است که گانش می گوید تمام اختلافات شما در فضای خانوادگی تان تا پایان سال حل و فصل خواهد شد.

 

دی

دی ماهی های عزیز در سال ۱۳۹۸ اماده باشید که صدف خوراکی خواهید شد. امسال تغییرات بسیار عالی در زندگی حرفه ای و شخصی تان ایجاد خواهد شد. دهمین نشانه زودیاک، برج جدی خاکی، شما یک فرد بلندپرواز، متعهد و شخصی مفید و یاری دهنده هستید. راست گفتند که قبل از زمستان ذخیره ای برای خود داشته باشید. همانطور که شما فردی قابل اطمینان، عملی و سخت کوش هستید، زمان عالی برای فکر کردن در ارتباط با آینده تان است. به یاد داشته باشید که عمل کردن بهتر از کلمات، سخن می گوید. سعی کنید که خودتان را بهبود بخشید، منطقی تر فکر کنید و برنامه های واقع گرایانه ای را برای خود بریزید و همیشه چشمان خود را به توپ بدوزید. در حال حاضر نگران موقعیت مالی و سرمایه گذاری های تان هستید، سعی کنید که پس انداز کنید که نتیجه بهتری را برای شما به ارمغان می اورد. ایا قصد خرید خانه ای دارید؟ یا یک دفتر راحت؟ به نظر می رسد که مزایای غیر منتظره ای برای شما ذخیره شده است و یا ارتقا رتبه خواهید گرفت و یا نرخ سهام هایی که دارید بالا خواهد رفت. بنابراین آماده باشید زیرا این احتمال وجود دارد که دست به سرمایه گذاری بزنید. برای حفظ سلامت روانی باید از لحاظ جسمی نیز در سلامت کامل باشید. بنابراین، بندهای کفش خود را محکم ببندید و برای پیاده روی حاضر شوید. اگر سلامت نباشید ایا می توانید خوشبخت باشید و لذت ببرید؟ شما تنش های غیر ضروری در زندگی تان را نمی خواهید پس از فکر کردن در ارتباط با روابط خود اجتناب کنید زیرا که کاملا می دانید که قلبا در زندگی چه می خواهید. در کسب و کار تان همه را تحت تاثیر قرار خواهید داد زیرا که ایده های بی نظیر و خلاقانه ای دارید. روش های بسیار جدیدی را برای هر کاری پیدا خواهید کرد. مواظب باشید کیف پول خود را مجدد چک کنید زیرا که هزینه های شما در اواسط سال ۱۳۹۸ افزایش می یابد. مخصوصا در امورات مالی بهتر است که صرفه جویی کنید تا اینکه بعدا احساس تاسف داشته باشید. بنابراین قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری مجددا همه چیز را بررسی کنید. همیشه به یاد داشته باشید که ناهار رایگان وجود ندارد. همه ما می دانیم که چیزهای یکطرفه هیچ وقت جالب نیست. به نظر می رسد که که در بخشی از امسال بسیار خوش شانس و خوشبخت هستید. اگر برای خود برنامه های طولانی مدت دارید و مدت زمان زیادی است که صبر کرده اید یا در فکر ایجاد چیزهای جدیدی هستید با توجه به ملاقات زحل و اورانوس در سازشی خاص در بخش دوم سال در این موارد گفته شده به نتایج بسیار عالی در ماه های مرداد تا آذر دست پیدا خواهید کرد. آسمان محدود است و فرصت شما برای رسیدن به استاندارد های قابل توجه و چیزهای بزرگ وجود دارد، البته با توجه به پیش بینی های سال ۱۳۹۸ برای شما عزیزان.

 

بهمن

سرعت زندگی زیاد است و راه حل آن صبر کردن است. تا به امروز نشان داده اید که صبر زیادی داشته اید. اما اکنون زمان آن است که به دقت شرایط را مورد بررسی قرار دهید و عاقلانه رفتار کنید. بهمن ماهی های عزیز از قدرت تحلیل فوق العاده عالی برخوردار هستند. و این ویژگی باعث می شود که مانند جادوگری سم را به داروی پزشکی تبدیل کنید. با تلاش هایی که دارید می توانید هرگونه مشکل را از بین ببرید و از هر کوهی صعود کنید و زمان های سخت را به شرایط مطلوب برای خود تبدیل کنید. بهمن ماهی ها قدرت تصمیم گیری بسیار بالایی دارند. در سال ۱۳۹۸ پیش بینی می شود که اگر امیدتان را نسبت به چیزی از دست داده اید و نامید هستید، بهار اینجاست و زمستان در حال اتمام است. ایمانی به اهداف خود پیدا می کنید. سطح اعتماد بنفس زیادی دارید. زمانی که اعتماد بنفس زیادی دارید می خواهید آن را به رخ بکشید. به موفقیت های زیادی امسال دست خواهید یافت. کیف خود را به همراه پاسپورت آماده کنید زیرا که ممکن است زمان سرگردان شدن در درون تان باشد. فرصتی دارید که به خارج از کشور بروید. آماده خواهید شد که به دورترین ها سفر کنید و با فرهنگ های مختلفی آشنا شوید و احساس دلتنگی نخواهید کرد. در سال ۱۳۹۸ یاد خواهید گرفت که در کنار بستگان تان لذت بیشتری ببرید. یک دوست در واقع یک دوست است! ضرب المثلی است که در زندگی شما اثبات خواهد شد. زیرا که در زندگی تان از طریق دوستان تان بسیار حمایت خواهید شد. در سال ۱۳۹۸ تجربه فوق العاده ای از زندگی عاشقانه و فضای رمانتیک خواهید داشت. درست است که احساس خستگی می کنید اما نباید این خستگی مانع شما شود. در بعضی شرایط سطح انرژی فیزیکی و ذهنی تان کم خواهد شد. ممکن است نیاز باشد که خانه خود را تعمیر کنید. در مالیات احتمالا مشکلاتی به وجود می آید. از عزیزانی که برای شما مهم هستند مراقبت کنید و به نیازهای شان کمی بیشتر توجه کنید. طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ شریک زندگی تان به شدت تمایل دارد که با شما به یک سفر لذت بخش برود.

 

اسفند

اسفند ماهی های عزیز در سال ۱۳۹۸ خود واقعی تان را نشان دهید زیرا که از سمت اطرافیان تان مورد تعریف و تمجید قرار خواهید گرفت. اما احتیاط کنید که خودخواه نباشید. توانایی این را دارید که راه حل هایی را برای مشکلات دیگران پیدا کنید. در محیط خانگی تان احساس می کنید که مسائل مذهبی و فکری باعث آسیب رساندن به شما می شود. تمام افراد در اطراف تان شما را دوست خواهند داشت و تحت تاثیر شما قرار خواهند گرفت. چندین اتفاق غیر منتظره در راه است، پس احتیاط کنید و چشم و گوش خود را باز کنید. بذر های خود را با رویاهای بلند مدت مشاهده خواهید کرد، اهداف و جاه طلبی های شما رشد خواهند کرد. فقط به پدال گاز ضربه بزنید زیرا که زمان برای سخت کار کردن و در آغوش گرفتن نتایج عالی است. آیا تا به حال احساس گم شدن داشته اید؟ یا در مورد خودتان سوالاتی پرسیده اید؟ پاسخ ها را در گوشه سمت راست خواهید دید. امسال چیزهای زیادی را کشف خواهید کرد و متوجه خواهید شد که واقعا چه نیازهایی دارید. گفته شده است که به دست آوردن چیزهای خوب زمان بر است و آسان نیست. در طول این سال ها افت و خیزهای زیادی داشتید، اما امسال شما پیشرفت چشمگیری خواهید داشت. به یاد داشته باشید که سخت کار کردن مزایای زیادی نیز دارد! در شرایطی قرار خواهید گرفت که باید در ارتباط با برخی مسائل تصمیم گیری های مهمی داشته باشید. و انتظار دارید که از شما حمایت شود. در ستاره شناسی ۱۳۹۸ اسفند ماهی های عزیز به دانش آموزان توصیه می شود که نگه داشتن کتاب ها به جای خواندن آن سودی برای شما ندارد و سعی که بیشتر مطالعه کنید. شما می دانید که هیچ راهی میانبری برای موفق شدن وجود ندارد. پس شلختگی را کنار بگذارید. تا به دست آورید. ممکن است با برخی مشکلات در روابط تان روبه رو شوید اما سعی نکنید خودتان را با این موضوع اذیت کنید، از این مرحله سخت گذر خواهید کرد. یک صبح روشن بعد از شبی طولانی وجود دارد. از تمام امکانات رفاهی امسال لذت خواهید برد. زمان آن است که جشن عروسی بگیرید. طبق پیش بینی های سال ۱۳۹۸ برای برج حوتی ها برنامه های بهتری برای افراد شاغل در این سال وجود دارد.

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.