مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

سعید فتاحی سرپرست باشگاه سپاهان در گفتگو با رادیو حرف هایش را در رابطه با شرایط سپاهان و دو بازیکن کرونایی تیم که در گذشته مبتلا به این بیماری شده بودند و اکنون در سلامت هستند گفت: ما قبلا این تست را در پنجم فرودین ماه گرفتیم. در شرایطی که هیچ باشگاهی که این کار را نکرد. دوازدهم فرودین بچه ها را آزاد کردیم. بعد هم تست IGG و PCR را گرفتیم. فقط دو بازیکن جوان ما تست IGG مثبت داشتند که یعنی احتمالا قبلا به بیماری مبتلا شده بوده اند. خدا رو شکر دیگر هیچ فردی در میان اعضای تیم فوتبال باشگاه به بیماری مبتلا نیست. باید تقدیر هم کنیم از شرکت فولادمبارکه که کمک کردند که این تست ها انجام شوند. چهارشنبه هم مرحله سوم را انجام می دهیم که دیگر نگرانی وجود نداشته باشد.

 

فتاحی در پاسخ به این سوال که خیلی از باشگاه ها تمریناتشان را بدون آمدن جواب تست دنبال می کنندبیان کرد: درست است پروتکلی به ما داده شده است ولی اگر هم نبود ما نگران بازیکنان و خانواده هایشان بودیم. باشگاه سپاهان نگران اعضای کادر فنی و ورزشکارانش است و مطمئن باشید تمام پروتکل ها را انجام می دهیم و امیدواریم همه هم سلامت باشند.

 

فتاحی در واکنش به این موضوع که خیلی از باشگاه ها توان اجرای پروتکل ها را ندارند اضافه کرد: به هر حال برای باشگاه سپاهان هم شاید امکان اجرای تمام پروتکل ها فراهم نباشد. اول این موضوع را برای سلامتی خودمان انجام می دهیم. امیدواریم این ویروس از بین برود و مردم به زندگی عادی بازگردند.

 

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.