مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” و به نقل از فارس ابراهیم قاسمپور در خصوص شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین تعطیلی مسابقات و اینکه آیا به صلاح است بازی‌ها ادامه پیدا کند اظهار داشت: از نظر من جان انسان‌ها از همه چیز مهم‌تر است. ورزش برای سلامتی است و وقتی سلامت در خطر باشد دیگر ورزش معنا ندارد. اگر برگزاری مسابقات خطری برای بازیکنان ایجاد نکند برگزاری مسابقات ایرادی ندارد اما اگر باعث خطر شود حتماً باید بازی‌ها ادامه پیدا نکند.

 

وی با اشاره به اینکه تیم‌ها نزدیک یک ماه است که تمرینات درستی نداشته‌اند گفت: معمولاً برای برگزاری مسابقات پیش از شروع فصل بدنسازی و مسابقات دوستانه درنظر گرفته می‌شود و در این شرایط هیچ باشگاهی از بدنسازی دوباره استقبال نخواهد کرد مگر آنکه آنها مجبور باشند. 

 

وی تأکید کرد: بزرگترین کشورهای دنیا لیگ‌شان را متوقف کردند و هنوز نمی‌دانند آیا مسابقات‌شان ادامه پیدا می‌ کند یا خیر. مسابقات المپیک یک سال به تعویق افتاده و هنوز هم زمان دقیق برگزاری‌اش مشخص نیست. به همین خاطر کار فدراسیون هم برای ادامه یا تعطیلی مسابقات سخت خواهد بود. 

 

برخی از باشگاه‌ها مدعی هستند لیگ باید ادامه پیدا کند و پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند در صورت توقف لیگ آنها قهرمان خواهند شد. قاسمپور در واکنش به این صحبت‌ها گفت: متأسفانه تصمیم‌گیری‌ها همیشه به این شکل بوده و فشارهای روانی بیشتر تأثیر دارد تا تصمیمات مدیریتی. هر کس از این آب گل‌آلود می‌‌خواهد ماهی بگیرد ته جدولی‌ها می‌گویند ما در لیگ می‌مانیم و صدر جدولی‌ها هم مدعی قهرمانی هستند اما سازمان لیگ باید قاطعانه و البته کارشناسی تصمیم بگیرد و تحت‌تأثیر صحبت‌های مربیان و بازیکنان باشگاه‌ها نباشد. اینکه یک تیم بگوید ما قهرمانیم و تیم دیگر بگوید سقوط نمی‌کنیم اظهارات واهی است و اگر تصمیم جدی گرفته نشود هر شخصی ساز خودش را خواهد زد. 

 

قاسمپور خاطرنشان کرد: امیدوارم این ویروس از مملکت و کل دنیا خارج شود چون ما در حال حاضر کارهای مهم‌تر از فوتبال در کشورمان داریم که باید برای خروج این ویروس انجام شود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.