دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، حالا فدراسیون فوتبال برای برگزاری انتخابات در تدارک تشکیل کمیته ویژه برای اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال است. اعضای این کمیته را بیشتر افراد حقوقدان ورزشی به همراه یکی دو رییس هیات فوتبال استان ها و یکی دو مدیر باشگاه آشنا به حقوق ورزشی تشکیل خواهند داد و قرار است نماینده حقوقی فدراسیون فوتبال هم یکی از اعضای کمیته اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال باشد.  

 

بعد از تدوین اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال؛ این اساسنامه توامان برای تصویب به فیفا و هم چنین هایت دولت فرستاده خواهد شد و در صورت تایید از سوی هر دو نهاد فدراسیون فوتبال دوباره برای برگزاری انتخابات می بایست مرحله ی ثبت نام از نامزدها را طی کند. پیش بینی شده است اردیبهشت ماه آینده شاهد برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در تهران باشیم. 

 

دقایقی پیش ابراهیم شکوری – سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال به طور رسمی از لغو مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در 25 اسفند ماه خبر داده بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.