دانلود سریال یاغی

”” و به نقل از میزان فرشاد فرجی در خصوص شرایط تیم شهرخودرو اظهار داشت: بعد از وقفه‌ای که در مسابقات لیگ برتر به علت ویروس کرونا افتاد تمرینات خود را مجددا آغاز کردیم دو بار تست کرونا دادیم که که خوشبختانه جواب تست هیچکدام از بازیکن‌ها مثبت نبود.

 

وی در خصوص اینکه قبل از شروع مسابقات به اردویی خارج از مشهد خواهید رفت یا خیر تصریح کرد: فعلا تمرینات خود را در مشهد برگزار می‌کنیم برای تیم‌های خصوصی اردو زدن هزینه‌های زیادی دارد و ما فعلا در شهر خودمان تمرینات را ادامه می‌دهیم.

 

مدافع تیم شهرخودرو در خصوص انجام بازی تدارکاتی قبل از شروع مسابقات افزود: تیمی در شهر مشهد نیست که ما با آن بازی تدارکاتی برگزار کنیم در ضمن مشهد جز شهر‌هایی است که وضعیت قرمز دارد و ما نمی‌توانیم بدون پروتکل‌های بهداشتی بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

 

فرجی درباره اینکه وضعیت شهر مشهد قرمز است و مسابقات شهرخودرو چگونه برگزار خواهد شد عنوان کرد: واقعا دلیلی ندارد مسابقات را برگزار کنند وقتی در مسابقه‌ای تماشاگر وجود ندارد هیچ جذابیتی فوتبال نخواهد داشت برای تیم ما هم که خصوصی هستیم باید خارج از مشهد برگزار کنیم که هزینه‌های زیادی دارد مانند هتل و پرواز و … که همه هزینه‌ها را یک مالک باشگاه باید پرداخت کند.

 

وی ادامه داد: حمیداوی به عنوان مالک تا الان هم زیاد متضرر شده است حالا می‌خواهند بازی‌ها را خارج از شهری که تیم حضور دارد برگزار کنند که این‌ها همه هزینه‌بردار است و تیم‌های خصوصی حق دارند اعتراض داشته باشند مدیرعامل مجبور می‌شود در این فصل هزینه‌های زیادی کند و برای فصل بعد بودجه کم می‌آورد و همین می‌شود که تیم‌های خصوصی را یکی یکی از دست می‌دهیم.

 

مدافع شهرخودرو درباره اینکه موافق این است که بازی‌ها تعطیل شود و پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند گفت: باشگاه ما موضع خود را اعلام کرده است و من هم با آن موافق هستم پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف صدر جدول است و حق دارد قهرمان اعلام شود. باشگاه ما از روز اول فکر سلامتی بازیکنان بود و از این بابت مخالفتی نداشتیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.