دانلود سریال یاغی

به نقل از آاس آلفونسو دیویس بدون شک یکی از پدیده های این فصل بوندسلیگاست. ستاره کانادایی در عین جوانی توانسته برای بایرن خوش بدرخشد و چشم ها را به خود خیره کند. دیویس می توانست اکنون بازیکن بارسلونا باشد ولی باشگاه کاتالان در مذاکره با او به نتیجه نرسید و فرصتی تاریخی را برای جذب او از دست داد.

 

 

 

 

دیویس در ونکوور وایت کپس در لیگ حرفه ای ایالات متحده بازی می کرد که مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفت. در میان این تیم ها بارسلونا پی اس جی و منچستریونایتد هم قرار داشتند. او در 17 سالگی 2 میلیون یورو قیمت گذاری شده بود اما پیشنهاداتی که به وی رسیدند جذاب نبود. بارسا از دیگر تیم ها مذاکراتی جدی تر با دیویس داشت ولی پیشنهاد این باشگاه هم متقاعاد کننده نبود تا اینکه بایرن با پرداخت 10 میلیون یورو توانست دیویس را به خدمت بگیرد و او تبدیل به گران ترین بازیکن لیگ ام ال اس شد.

 

نیک هیوز مدیر برنامه های ستاره کانادایی با تایید پیشنهاد بارسا برای این بازیکن گفت که انتقال به بایرن از هر لحاظ هم برای خود بازیکن و هم برای لیگ آمریکا و کشور کانادا با ارزش بود:« توافقی تاریخی برای باشگاه و لیگ آمریکا رقم خورد. حالا همه خوشحالیم که دیویس توانسته در بایرن خودش را اثبات کند و به ترکیب ثابت این تیم برسد.»

 

 

 

 

دیویس که تابستان 2019 توانست اولین بازی های خود در بوندسلیگا انجام دهد تا به اینجا توانسته دو گل برای بایرن به ثمر برساند. او شنبه در بازی برابر فرانکفورت توانست یکی از 5 گل تیمش را به ثمر برساند و حالا خود را آماده مصاف با دورتموند در ال کلاسیکوی فوتبال آلمان می کند.

او سال 2019 عنوان بهترین بازیکن منطقه کونکاکاف را نیز بالاتر از بازیکنانی چون لوسانو پولیشیچ رائول خیمنز  از آن خود کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.