دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، برونو فرناندز در زمستان و بعد از کش و قوس های فراوان از اسپورتینگ لیسبون به منچستر یونایتد پیوست. این ستاره ۲۵ ساله خیلی زود به یک مهره کلیدی در تیم اوله گنار سولسشر تبدیل شده و همین چند ساعت پیش بود که به عنوان بهترین بازیکن ماه فوریه لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.

 

هم تیمی و هم وطن برونو فرناندز یعنی دیگو دالوت حالا تمجید ویژه ای از این ستاره پرتغالی انجام داده است. دالوت درباره فرناندز می گوید: ” او انسان و بازیکنی فوق العاده است. برونو باور نکردنی است اما می‌تواند از این بهتر هم باشد. او می‌خواهد چیزهای زیادی از این باشگاه یاد بگیرد.”

 

 

 

 

دالوت در ادامه گفت: ” من فکر می کنم او بازیکن بزرگی است که در این تیم حضور دارد. او یک بازیکن خیلی خوب برای این باشگاه خواهد بود. فرناندز می‌خواهد به یک اسطوره در باشگاه منچستریونایتد تبدیل شود و در این مورد هیچ شکی ندارم.

 

 

او کاپیتان اسپورتینگ لیسبون بود و در سن ۲۵ سالگی تجربه بسیار زیادی دارد. برونو می‌داند که در حال انجام چه کاری است و همین موضوع می تواند کمک زیادی به او بکند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.