به گزارش مجله ایما، تیم فوتبال استقلال برای برگزاری بازی های خود در دو سه بازی آینده در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شرایط سختی دارد که کار آبی ها را برای کسب نتایج مناسب بسیار سخت می کند.

 

آبی پوشان بعد از برگزاری بازی با الاهلی عربستان کار بسیار سختی برای برگزاری سه بازی بعدی خود دارد. طبق برنامه ریزی سازمان لیگ استقلال باید بعد از بازی با الاهلی عربستان که پس فردا برگزار می شود روز یکشنبه هفته آینده به مصاف ذوب آهن برود، اما شرایط سخت وقتی است که بدانید آبی ها باید در تاریخ 8 اسفندماه در سیرجان به مصاف گل گهر بروند و در تاریخ 12 بهمن با سفر به امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با الوحده امارات بازی کنند، اتفاقی که کار را برای شاگردان مجیدی بسیار سخت و دشوار می کند.

 

در این بین اما مدیران استقلال در تلاش هستند تا سازمان لیگ را مجاب کنند تا بازی های این تیم برابر ذوب آهن و البته گل گهر یکی دو روز زودتر برگزار شود تا آبی ها بتوانند با استراحت مناسب تر به مصاف الوحده امارات شوند.

 

این دقیقا شرایطی است که شهرخودرو هم با آن دست و پنجه نرم می کند اما پرسپولیس و سپاهان چون یک روز دیرتر از این دو تیم در آسیا بازی می کنند، یک روز فرصت بیشتری برای استراحت دارند و شرایط شان از استقلال و شهرخودرو کمی بهتر است.

 

با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا سازمان لیگ حاضر می شود به درخواست استقلال پاسخ مثبت بدهد یا بازی ها طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.