به گزارش “مجله ایما”، امیرحسین فشنگچی که در دیدار اخیر سرخ پوشان توانست با گل خود مقدمات پیروزی تیمش را مهیا کند درباره دیدار برابر فجرسپاسی گفت: خداراشکر که توانستیم در دقایق پایانی برد شیرینی به دست بیاوریم. حالا از نیم فصل دوم با اضافه شدن این کادر فنی و این مدیریت نیم نگاهی هم به صعود داریم.

او درباره اختلاف امتیاز این تیم در فصل پیش و احتمال صعود به لیگ برتر اما در نهایت ناکامی این تیم گفت: در نیم فصل اول سال قبل شش هفت امتیاز از همه بالاتر بودیم. البته فوتبال همین است و نمی توان آن را پیش بینی کرد و ما هم تمام تلاش مان را کردیم که امسال بهتر عمل کنیم.

او درباره شرایط این روزهای تیمش نیز گفت: در نیم فصل اول امسال امتیاز زیادی از دست دادیم که فکر می کنم به مدیریت قبلی بر میگشت اما از نیم فصل دوم توانستیم نتایج خوبی به دست بیاوریم و به دنبال این هستیم تا بتوانیم همینطور پیش برویم. شاید کسی روی ما برای صعود حساب نکند اما ما همه تلاش مان را می کنیم تا این اتفاق بیفتد.

کاپیتان سرخ پوشان درباره احتمال لغو بازی های لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: در حقیقت برای تیم ما خوب نیست که بازی ها لغو شود چراکه روند تیم ما رو به رشد است و می خواهیم همین طور پیش برویم و فکر می کنم تا عید پنج بازی در پیش داشته باشیم. اما باید این را قبول کنیم سلامتی بازیکنان هم اهمیت زیادی دارد اگر بخواهیم حساب کنیم باید گفت با حدود 36 خانواده در ارتباط هستیم و به همین دلیل من فکر می کنم تا زمانی درمانی برای آن پیدا کنند باید بازی ها را لغو کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.