دانلود سریال یاغی

حامد فلاح‌زاده درباره شروع دوباره مسابقات گفت: ما مشکلی بخاطر برگزاری مسابقات نداریم و اتفاقا استقبال هم می‌کنیم. واقعا دل ما برای بازی‌ها تنگ شده و امیدوار هستم در زمان مقرر و رعایت مسائل بهداشتی دوباره مسابقات فوتبال شروع شود.

 

او ادامه داد: خدا را شکر وضعیت کرونا در کشور بهتر شده و با توجه به اینکه تقریبا جایی تعطیل نیست بهتر است با رعایت تمام مسائل و در نظر گرفتن قوانین خاص بهداشتی دوباره مسابقات را برگزار کنند تا در این شرایط فوتبال موجب دلخوشی مردم شود. خوشبختانه تمرینات ما بدون مشکل در حال انجام است و به نظرم اگر پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود بازی‌ها نیز با شرایط خوبی انجام خواهد شد.

 

دروازه‌بان باتجربه سایپا یادآور شد: در ماه‌های گذشته پزشکان و پرستاران کمک حال مردم بودند و در هر شرایطی زحمت کشیدند و موجب دلگرمی و خوشحالی هموطنان شدند حالا نوبت ما بازیکنان است تا مردمی که در خانه مانده‌اند را سرگرم کنیم و موجب شادی آنها شویم. این کمترین کاری است که از دست ما فوتبالیست‌ها برمی‌آید و امیدوار هستم مسؤولان نیز شرایط مردمی که در خانه هستند را در نظر بگیرند و با برگزاری بازی‌ها آنها را خوشحال کنند.

 

 

فلاح‌زاده تاکید کرد: به نظرم لیگ باید شروع شود چون همه جا باز شده و دلیلی ندارد که تعطیلی فوتبال اتفاق بیفتد. اگر تصمیم به تعطیلی فوتبال بگیرند امید و نشاط هم در جامعه از بین می‌رود.

 

او درباره شرایط سایپا و توانایی این تیم در بهتر شدن جایگاه‌اش عنوان کرد: ۱۰۰ درصد در ادامه فصل نتیجه می‌گیریم. تیم ما روز به روز بهتر شده و از این به بعد هم همینطور می‌شود. تمام هدف ما موفقیت سایپا و رسیدن به جمع تیم‌های میانه جدول است که این مهم با سختکوشی در کار و هدایت آقای صادقی اتفاق می‌اُفتد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.