“”، فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید هم در میانه بحران کرونا و قرنطینه شدن بازیکنان رئال مادرید پس از مثبت شدن تست کرونای تامکینز نامه ای به هواداران منتشر کرده است:

 

 

 

هوادار عزیز

” اول از همه هم برای شما و هم برای خانواده تان آرزوی سلامتی در این شرایط استثنایی و مشکل در کشورمان و کل دنیا را دارم.

همچنین از جانب تمامی رئالی ها با تمامی افرادی که بیماری کرونا مستقیما به آنها ضربه زده، ابراز همدلی می کنم. تمام نیرو و انرژی ما برای عبور از این درد تقدیم به همه افرادی که ضربه دیده اند.

همان طور که شده از طریق کانال های ارتباطی مختلف ما مطلع شده اید، تصمیم های مختلفی از جانب باشگاه برای احتیاط در مورد توقف شیوع کرونا گرفته شده است. ما به صورت جدی به تمامی موازین قانونی و توصیه های پزشکی مقامات بهداشت عمل می کنیم.

 

رئال مادرید فعالیت ورزشی خود و تمرینات و بازیهایش را معلق کرده است. دفاتر مربوط به اعضای باشگاه و تور برنابئو لغو شده است و تمامی فعالیت ها در شهرک ورزشی و بنیاد خیریه رئال مادرید لغو شده است.

در این شرایط مهم است که نیرومند و متحد به ارزشهایمان بمانیم. ارزشهایی که در تاریخ 118 ساله باشگاه خیلی حیاتی بوده اند. حالا مهم است که ارزش اتحاد را درک کنیم و با جدیت به توصیه های مقامات گوش بدهیم و مهمتر از هر چیزی در خانه بمانیم. رئال مادرید همچنان از طریق ارتباط آنلاین با اعضایش در ارتباط است.

از همکاری شما تشکر می کنیم. بخشی از بزرگترین باشگاه تاریخ هستیم. رئال مادرید هرگز ناامید نمی شود و نماد احساسات میلیون ها نفر در کل دنیاست. از این چالش سخت عبور خواهیم کرد. امروز بیش از همیشه برای شما و خانواده تان آروزی بهترین ها را دارم. مراقب خودتان باشید و امیدواریم که به زودی بتوانیم با همدیگر ملاقات کنیم و همه چیز عادی شود. با هم این کار را خواهیم کرد و می توانیم در رئال مادرید از هیجانی مشابه لذت ببریم و رویاهای همیشگی خود را داشته باشیم. این احساس بزرگترین نیروی ماست.”

درود فراوان

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.