به  گزارش “مجله ایما”، بایرن مونیخ امشب درخانه خود استادیوم آلیانز آرنای شهر مونیخ در هفته بیست و پنجم فصل جاری بوندس‌لیگا میزبان آوگزبورگ بود. شاگردان هانسی فلیک در این دیدار با ارائه یک بازی برتر موفق شدند با گلهای توماس مولر و لئون گورتزکا حریف‌شان را 2-0 شکست داده و با اختلاف چهار امتیاز نسبت به دورتموند دوم جدولی، در صدر جدول بوندس‌لیگا بایستند.

 

 

هانسی فلیک سرمربی بایرن درپایان بازی در کنفرانس خبری خود ادعا کرد بازیکنانش بازی دشواری را درپیش داشته‌اند ولی به خوبی توانسته‌اند از پس مدیریت آن برآیند و سه امتیاز شیرین بدست بیاورند.

 

هانسی فلیک در این باره گفت:” ما می‌دانستیم که در مقابل آوگزبورگ بازی سختی در پیش داریم. نیمه اول نشان داد که  حق با ما بوده است. ما در این نیمه سرعت کافی را نداشتیم ولی بعد از آن همه بازی سخت در روزهای اخیر طبیعی بود که در چنین بازی‌ای از این نظر دچارمشکل بشویم. خستگی بازی‌های اخیر به وضوح در ساق‌های ما احساس می‌شد”.

 

سرمربی بایرن در ادامه گفت:” با شروع نیمه دوم هم نتوانستیم از فرصت‌های اولیه‌مان در این نیمه استفاده کنیم و آوگزبورگ هم شانس بزرگی برای گلزنی داشت. نتیجه 2-0 در این بازی برای ما یک نتیجه فوق‌العاده عالی است. مهم این است که ما سه امتیاز رابدست آوردیم. سه امتیازی که به شدت خواهان کسبش بودیم”.  

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.