به گزارش “مجله ایما”، بایرن مونیخ دیشب در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در لندن و در خانه چلسی، استمفوردبریج موفق شد حریف انگلیسی‌اش را مقتدرانه و با نتیجه 3-0 شکست دهد تا قدم بلندی برای صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابتها بردارد. هانسی فلیک سرمربی بایرن در پایان بازی عملکرد شاگردانش را ستایش کرد و گفت بایرن در این بازی حاکم مطلق میدان بوده است.

 

 

فلیک در پایان بازی گفت:” ما امروز در کل 90 دقیقه عملکرد تیمی کاملا متمرکزی داشتیم. ما از ابتدا روی حریف فشار وارد کردیم و حاکم مطلق میدان بودیم”.

 

سرمربی بایرن در ادامه گفت:” در نیمه اول هم می‌توانستیم از یکی دو فرصت خوب استفاده کرده و به گل برسیم. ولی در نیمه دوم موفق شدیم به این هدف دست پیدا کنیم. از بابت این پیروزی خیلی خیلی خوشحالیم. من سرژ گنابری را از خیلی وقت پیش می‌شناسم. او در این مدت خیلی خوب پیشرفت کرده. سرژ در موقعیت‌های تک به تک و در مقابل دروازه حریف عالی کار می‌کند و ما خوشحالیم که او را در اختیار داریم”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.