دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، کشور ایتالیا به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در وضعیت کاملا قرمز قرار دارد. شب گذشته دولت این کشور دستور به قرنطینه کامل چندین استان داد که باعث شده تا 16 میلیون نفر حق ورود و خروج نداشته باشند.

البته اینطور نیست که هیچکس اجازه خروج از منطقه خود را نداشته باشد و در صورت تایید سلامت او و گرفتن مجوز از پلیس، قادر به رفتن به منطقه ای دیگر خواهد بود. استان لومباردی به مرکزیت میلان و شهرهای مهم و ثروتمندی مثل ونیز و پادوا که از قطب های توریستی و صنعتی ایتالیا محسوب می شوند، در قرنطینه رفته اند. به اینها منطقه امیلیو رومانیا و شهرهای بولونیا، مودنا(محل استقرار کمپانی فراری) و الساندریا را نیز اضافه کنید.

 

 

 

 

فدراسیون فوتبال ایتالیا چند روز پیش اعلام کرد که به مدت سه ماه تمام رقابت های فوتبال، پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد اما پس از قرنطینه 16 میلیون نفر، حالا این امکان وجود دارد که فوتبال در این کشور به طور کامل متوقف شود. به عبارتی فوتبال نه پشت درهای بسته و نه با حضور تماشاگر که به معنای پایان کار سری آ در فصل جاری خواهد بود.

 

دامیانو تومازی رئیس اتحادیه فوتبالیست های ایتالیا روز گذشته در توئیتر خود نوشت:« فوتبال را تعطیل کنید.» در پاسخ به این توئیت، گابریله گراوینا رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا به رای 2 گفت:« این هم یک گزینه است و نمی توانم تعطیلی قطعی را رد کنم. باید واقع بین باشیم. این گزینه کاملا محتمل خواهد بود.

تومازی نیز در پاسخ توئیت کرد که دیگر منتظر چه هستید؟ به دلایل بیشتری نیاز دارید؟ فوتبال را تعطیل کنید.

 

پنجشنبه پیش رو قرار است جلسه ای برای بررسی شرایط تشکیل شود و این احتمال وجود دارد که رقابت های فوتبال در فصل جاری کاملا متوقف شود. در حال حاضر اما قرار است بازی های فردای سری آ بدون تماشاگر برگزار شود.

همچنین تعطیلی بازی ها مورد حمایت ستاره های فوتبال ایتالیا نیز قرار دارد؛ از جمله ماریو بالوتلی که در این رابطه گفته است:« سلامتی در درجه اول اهمیت قرار دارد و نمی خواهیم با حضور در میادین فوتبال، ریسک مبتلا شدن به کرونا را بپذیریم. فوتبال باید متوقف شود.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.