دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، کنفدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد کلیه رقابتهای ملی فوتبال در این کشور تا اطلاع ثانوی تعلیق شده است. روجریو کابوکلو، رئیس این کنفدراسیون اعلام کرد این سازمان برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور برزیل آماده است تا به دولت این کشور کمک کرده و در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

 

 

این تصمیم کنفدراسیون فوتبال برزیل بعد از آن اتخاذ شد که فیفا اعلام کرد رقابتهای انتخابی جام جهانی 2022 آمریکای جنوبی که قرار بود از تاریخ 26 تا 31 مارس برگزار شود را به تعویق انداخته است.

 

در بیانیه‌ای که در وبسایت رسمی کنفدراسیون فوتبال برزیل منتشر شده توضیح داده شده که فدراسیون‌های فوتبال ایالتی این کشور همچنان مدیریت رقابتهای فوتبال در هر ایالت را به عهده خواهند داشت ولی کنفدراسیون به آنها متذکر شده که واکنش هماهنگ نسبت به اپیدمی کرونا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

در این بیانیه آمده است:” کنفدراسیون فوتبال برزیل تصمیم گرفته از روز دوشنبه 16 مارس رقابتهای ملی زیر نظر خود را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق دربیاورد. این  رقابتها شامل کوپا دو برزیل، رقابتهای ملی زنان آ1 و آ2، رقابتهای ملی زیر 17سال و کوپا دو برزیل زیر 20سال می‌شود. کنفدراسیون فوتبال با وزارت بهداشت در تماس دائمی خواهد بود و تلاشش را خواهد کرد تا با همکاری با ارگانهای مختلف بتوانیم بر این مشکل بزرگ غلبه کنیم و امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم به شرایط نرمال برگردیم”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.