به گزارش “مجله ایما”، تیم‌های فولاد خوزستان و شاهین شهرداری بوشهر روز پنج شنبه در ورزشگاه فولاد آره‌نا به مصاف هم خواهند رفت. تیم شاهین در سه بازی اخیر خود پیروز شده و با روحیه خوبی به دیدار مقابل فولاد خواهد رفت، در سوی دیگر میدان نیز فولادی‌ها پس از دو پیروزی برابر شهر خودرو و پیکان امیدوار هستند تا سه امتیاز خانگی را البته بدون هواداران خود جشن بگیرند. بازی در ورزشگاه فولاد آره‌نا بدون حضور هوادار به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برگزار می‌شود.

 

در تیم شاهین اما بازیکنان زیادی حضور دارند که سابقه بازی در تیم قرمزپوش اهواز را سابقا داشته‌اند. حسین مالکی ستاره این ‌فصل شاهین، اسماعیل شریفات خرید نیم‌فصل شاهین از پیکان، میثم دورقی که از فولاد به این تیم آمد و دانیال مومنی که سابقه بازی در تیم‌های پایه فولاد را دارد، چهار بازیکنی هستند که باید مقابل تیم سابقشان قرار بگیرند و قطعا انگیزه زیادی برای نمایش خواهند داشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.