به گزارش “مجله ایما”، این مربی در روزهای اخیر صحبت های ابتدایی با مدیر عامل باشگاه خوشه طلایی داشته تا بتواند رضایت او را برای جدایی از این تیم و هم چنین ملحق شدن به تیم نساجی جلب کند که این تلاش ها نتیجه مثبتی به دنبال داشته و آنطور که از شواهد امر پیداست امروز نشست نهایی محمود فکری با مدیران نساجی برگزار می شود و در صورتی که همه چیز در این نشست خوب پیش رود امروز محمود فکری به عنوان سرمربی جدید تیم نساجی معرفی خواهد شد.

 

رضا مهاجری سرمربی تیم نساجی چند روز پیش به بهانه بیماری از سمت خود استعفاء کرد. محمود فکری پیش از این هم در برهه ای مربی تیم نساجی بود. در صورتی که محمود فکری سرمربی نساجی شود تیم خوشه طلایی هم باید با مربی جدیدی به توافق برسد. البته محمود فکری حضور خود در تیم نساجی را به رضایت باشگاه خوشه طلایی موکول کرده است و قرار است بعد از نشست امروز با مدیران نساجی صحبت هایی نهایی را با مدیر عامل خوشه طلایی برای دریافت رضایتنامه انجام دهد. البته آنطور که از شواهد امر پیداست باشگاه خوشه طلایی قصد ندارد مانع از حضور محمود فکری در تیم نساجی شود و به اصطلاح نمی خواهد این مربی را به زور در تیمش نگه دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.