به گزارش “مجله ایما” و بنا بر صحبتهای منابع نزدیک ،فیفا بعد از تعطیلات پایان هفته خیلى زود به نامه فدراسیون فوتبال ایران پاسخ داد و البته قابل انتظار بود که با توضیحات مطرح شده قانع نشده است.طبیعتا با  نظر منفى فیفا و تاکید بر ضرورت اصلاح اساسنامه برگزارى انتخابات در تاریخ ٢۵ اسفند امکان پذیر نخواهد بود.با این وجود این پرونده هنوز مختومه نشده و روزنه امیدى باقى مانده است.حالا کمیته ملى المپیک ایران تنها نهادى است که شاید بتواند نقش ناجى را براى فوتبال در این موقعیت خطیر بازى کند.

امکان مکاتبه مجدد با فیفا و تشریح شرایط فعلى وجود دارد هرچند بعید به نظر مى رسد نظر کارشناسان فدراسیون جهانى به سادگى در این خصوص تغییر کند. شاید تنها لابى هاى سطح بالا در چنین مقاطعى تاثیرگذار باشد.

 

نکته مهم این که فیفا در ماههای اخیر با شدت عمل با کویت و عراق برخورد کرده و در وضعیتی مشابه به کشور سودان اخطار داده با عدم تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال این کشور ا تعلیق خواهد کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.