دانلود سریال یاغی

“” آینده فیلیپ کوتینیو در هاله ای از ابهام قرار داشته و مشخص نیست این ستاره گرانقیمت برزیلی فصل بعد در چه تیمی بازی خواهد کرد. بایرن مونیخ هنوز در مورد پرداخت 120 میلیون یورو به بارسلونا و دائمی ساختن قرارداد این بازیکن تصمیم نگرفته و به نظر می رسد خود بارسا نیز تمایلی به حفظ فیلیپ کوتینیو برای فصول بعدی ندارد.

 

 

اما نشریات ایتالیایی مدعی شدند اینتر در فکر مذاکره با بارسلونا و عقد قرارداد دوباره با فیلیپ کوتینیو در تابستان پیش رو است. البته به نظر می رسد نراتزوری قصد پرداخت ارقامی سنگین در مورد این ستاره برزیلی را نداشته و می خواهد در صورت امکان با مذاکره با باشگاه بارسلونا با رقمی پایین تر دوباره این ستاره برزیلی را جذب کند.

 

فیلیپ کوتینیو در سال 2008 و در سن نوجوانی اولین بار توسط مدیران باشگاه اینتر کشف شده و تا سال 2013 نیز تحت قرارداد با این باشگاه بود که مجموعا 47 بار برای اینتر به میدان رفت. درخشش فیلیپ کوتینیو خصوصا در دوران حضور در لیورپول حسرت هواداران اینتر را به همراه داشته و حالا ممکن است این ستاره برزیلی دوباره لباس اینتر را بر تن کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.