مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به نقل از استادالدوحه کنفدراسیون فوتبال آسیا در شرایطی که اپیدمی کرونا در تاریخ برگزاری رقابت های فینال لیگ قهرمانان آسیا که قرار است 22 و 28 نوامبر برگزار شود کماکان فراگیر باشد شاید بازی فینال را به صورت تک مسابقه برگزار کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا چهارشنبه سوم ژوئن(14 خرداد) با فدراسیون های غرب آسیا دیدار خواهد کرد تا درباره تکمیل رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که از اواسط ماه مارچ به دلیل ویروس کرونا متوقف شده به جمع بندی برسد جایی که پیشنهاداتی برای برگزاری چهار دوره بازی های مرحله گروهی لغو بازی های رفت و برگشت و برگزاری یک مسابقه در رقابت های یک چهارم و نیمه نهایی وجود دارد. در صورتی که در این جلسه نیز تصمیم نهایی گرفته نشود نتیجه گیری به زمان دیگری موکول خواهد شد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.