دانلود سریال یاغی

قرارداد ویلی کابایرو گلر سابق منچسترسیتی در پایان فصل جاری با چلسی به اتمام می رسید اما عملکرد خوب و رفتار حرفه ای این دروازه بان آرژانتینی باشگاه چلسی و فرانک لمپارد را تحت تاثیر قرار داده و سایت گل مدعی شد طرفین برای تمدید قرارداد ویلی کابایرو به مدت یک فصل دیگر به توافق رسیده اند.

 

 

البته ویلی کابایرو دروازه بان دوم چلسی محسوب می شود و معمولا در طول فصل نیمکت نشین کپا آریزابالاگا سنگربان جوان و گران قیمت چلسی است. البته قرارداد دو بازیکن دیگر چلسی یعنی ویلیان و پدرو در پایان فصل به اتمام می رسد و بر خلاف ویلی کابایرو به نظر می رسد این دو بازیکن از جمع آبی های لندن جدا خواهند شد.

 

ویلیان وینگر ملی پوش و برزیلی چلسی مورد توجه دو تا از رقبای همشهری چلسی یعنی آرسنال و قرار گرفته در حالیکه پدرو وینگر باتجربه این باشگاه به احتمال زیاد به خارج از انگلیس مهاجرت می کند و رم و رئال بتیس در بین تیم هایی هستند که برای جذب این وینگر اسپانیایی وارد عمل شده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.