دانلود سریال یاغی

شنبه پیش رو بارسا پس از سه ماه به میادین باز خواهد گشت و باید به مصاف مایورکا برود. صدرنشین لالیگا آخرین بازی خود را قبل از تعطیلی لالیگا در پی شیوع کرونا با برد برابر سوسیداد به اتمام رساند. از یک ماه پیش تمرینات تیم های لالیگا از سر گرفته شد و حالا دیگر مشکلی برای شروع رقابت ها وجود ندارد.

مصدومیت هفته گذشته مسی خبر نگران کننده ای برای هواداران بارسا بود ولی او بر خلاف شایعات از دو روز پیش به تمرینات گروهی اضافه شد و دیگر مشکلی برای حضور مقابل مایورکا ندارد.

 

 

 

 

کلمنت لنگله مدافع فرانسوی بارسا در مورد مسی به موندودپورتیوو گفت:« مسی برای بازی های باقیمانده فصل کاملا آماده است. او این روزها سرحال تر از گذشته به نظر می رسد و معتقدم این دوری طولانی برای بازیکنانی مثل مسی گریزمان بوسکتس و… که در بازی های ملی نیز حضور دارند و همواره در سفر برای انجام بازی هستند کاملا مفید بود.  آنها فرصت استراحت پیدا کردند و حالا کاملا سرحال و مشتاق بازگشت به فوتبال هستند.»

 

بازگشت لوئیس سوارز:« این قرنطینه به سود سوارز هم تمام شد چرا که او بدون عجله توانست دوران ریکاوری خود را پشت سر بگذارد و حالا به طور کامل بهبود پیدا کرده است. او در تمرینات کاملا آماده به نظر می رسد و قطعا به ما در ادامه فصل کمک زیادی خواهد کرد.»

 

 

 

 

اهداف بارسا:« در این مدت سخت تمرین کرده ایم تا بتوانیم در دو جامی که شانس قهرمانی داریم موفق شویم. هدف ما فتح لالیگا و لیگ قهرمانان است و به دبل در پایان فصل می اندیشیم. معتقدم در مسیر درستی قرار داریم و هرچند فصلی غیر عادی را سپری می کنیم ولی با تلاش و حداکثر انرژی می توانیم به اهدف مان برسیم.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.