به گزارش “مجله ایما”، در حالی که به تعویق افتادن لیگ‌برتر باعث مرخصی بلند مدت بازیکنان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها شده، لغو پروازهای خارجی و زمان نامعلوم تا شروع دوباره تا هفته بعد لیگ باعث شده تا خارجی‌های لیگ‌برتر، چاره‌ای جز اقامت در هتل نداشته باشند که بازیکن و مربی شهرخودرو نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
کوزین مربی ایتالیایی و میروسلاو اسلاووف اوکراینی مهاجم شهرخودرو این روزها در هتل آبان مشهد دوران قرنطینه را می‌گذرانند تا با عادی شدن شرایط و دستور مجتبی سرآسیایی، دوباره در تمرینات این تیم مشهدی حاضر شوند.

از مشهد خبر می‌رسد که در این شرایط دشوار روحی برای بازیکنان خارجی، کوزین ایتالیایی چندان تمایلی برای خروج از هتل نشان نمی‌دهد و بیشتر خود را صرف مطالعه و جستجو در اینترنت کرده اما میروسلاو از فرصت استفاده کرده و با استفاده از مربیان بدنساز مشغول آماده‌سازی بدنی خود در ارتفاعات خالی از رفت و آمد مشهد است تا به شرایط مطلوب کادر فنی دست پیدا کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است به احتمال فراوان اگر تصمیم قریب الوقوعی از سوی سازمان لیگ گرفته نشود شهرخودرویی‌ها از روز دوم فروردین ماه رسما تمرینات خود را زیر نظر مجتبی سرآسیایی از سر خواهند گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.