به گزارش مجله ایما، مدافع نفت آبادان بعد از ابراز خوشنودی بابت پیروزی برابر سایپا از برگزاری مسابقات در شرایط شیوع بیماری کرونا گلایه کرد: روز گذشته استقلالی‌ها هم از این موضوع گلایه کردند. یک چیزی است که همه می بینند و آن چیز که عیان است که نیاز به بیان نیست. همه جا را تعطیل کردند. چه الزامی است که لیگ برگزار شود و ما الان مجبور هستیم.

قریشی در واکنش به اینکه به نظر می‌رسد فوتبالیست ها واکسن کرونا دارند که باید بازی کنند گفت: ما هم مثل بقیه مردم و از این بیماری و ویروس دور نیستیم و به قول شما واکسن ضد کرونا نداریم.

 

وی درباره جدایی اسکوچیچ از نیمکت سرمربیگری نفت آبادان و حضورش در تیم ملی نیز گفت: اصلا کسی ناراحت نیست. ایشان مشکل داشتند و رفتند تیم ملی. از قبل برنامه ریزی شده نبود. وقتی ما به عنوان بازیکن دوست داریم پیشرفت کنیم مسلما ایشان هم دنبال پیشرفت هستند و برای ایشان خوشحالیم و آرزوی موفقیت می کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.