به گزارش “مجله ایما”، امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از شکست تلخ برابر السد قطر که با نتیجه دور از انتظار 3 بر صفر رقم خورد، در کنفرانس خبری حاضر شد و ضمن تبریک به تیم حریف، در پایان تاکید کرد که تیمش حتما یکی از صعود کننده های این گروه دشوار خواهد بود.

 

السد خیلی بهتر از ما بود و لیاقت برد داشت

او در رابطه با شرایط فنی بازی اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: « تبریک می گویم به باشگاه السد و آقای ژاوی. آنها خیلی بهتر از ما بودند و بردن حقشان بود. لیاقت بردن  را داشتند ولی ما خودمان هم یک جاهایی اشتباه داشتیم و این اشتباهات باعث شد که بازی را واگذار کنیم. ما نظم خوبی داشتیم. اواخر نیمه اول می توانستیم به گل برسیم. در شروع نیمه دوم هم بازی را در کنترل خودمان داشتیم ولی یک توپ لو دادیم و در ضدحمله گل خوردیم. تعویض هایی هم که انجام دادیم، جواب نداد.»

 

تعویض سروش میانه زمین را به السد داد

او سپس با اشاره به مصدومان تیم و همینطور مصدومانی که دیدار برابر السد روی دست تیمش گذاشت، افزود: « خب سروش رفیعی هم بین دو نیمه فهمیدیم مصدوم شده و مصدومیت او باعث شد تا مرکز زمین را از دست بدهیم. در مجموع به باشگاه السد و آقای ژاوی هم تبریک می گویم. ضمن اینکه کی روش هم مصدوم شد و نبود او خیلی به ما ضربه زد.»

 

السد خوب بود ولی ما در حد و اندازه های خودمان نبودیم

سوال اول از امیرقلعه نویی در رابطه با مصدومیت کی روش استنلی و دو بازیکن دیگر سپاهان بود. از سرمربی سپاهان پرسیده شد که بازیکنان السد بسیار تاثیرگذار هستند و از او خواسته شد تا در مورد تفاوت مهره های دو تیم صحبت کند. قلعه نویی به این سوال این چنین پاسخ داد: « از نظر مهره ای از ما بهتر بودند؛ با این حال تیم ما هم مهره های خوبی دارد ولی ما امروز در حد و اندازه های خودمان نبودیم. مخصوصا بعد از گل اولی که خوردیم، باید بازی را کنترل می کردیم که نکردیم.»

 

سرمربی سپاهان سپس با انتقاد از گرفتن میزبانی از تیم های ایرانی اضافه کرد:« یک بحثی که وجود دارد و خیلی سخت است، اینکه واقعا به تیم های ایرانی اجحاف شده است. اینکه شما سه هفته مقابل هواداران خودتان و در زمین خودتان بازی نکنید واقعا سخت است. من فکر می کنم با این شرایط از نظر روحی و روانی به هم می ریزید.»

 

چه صحبتی در مورد مدیریت باشگاه السد دارید؟ قلعه نویی در پاسخ به این سوال بیان کرد: « من حدود 40 سال است که چه در دوران بازیگری و چه در دوران مربیگری ام در حال فعالیت در فوتبال هستم، اما کاری که امروز باشگاه السد انجام داد، واقعا اخلاقی و معرفتی بود و یکی از خاطرات خوب زندگی ام خواهد بود تا زمانی که در فوتبال هستم. از کسانی که این کار را انجام دادند، نهایت تشکر را دارم.»

 

از سرمربی سپاهان در رابطه با بازی های بعدی پرسیده شد و اینکه چه کاری باید انجام داد که در بازی های بعدی تیم با چنین شکست هایی مواجه نشود. قلعه نویی در واکنش به این سوال بیان کرد:« باخت جزو فوتبال است. ما باید این باخت را فراموش کنیم و برگردیم به لیگ. باید به لیگ فکر کنیم. باید آنالیز کنیم و هم از لحاظ روحی و روانی و هم از نظر فنی باید ایرادها را برطرف کنیم و آماده بازی های بعدی بشویم.»

 

امیرقلعه نویی در پایان تاکید کرد و گفت که تیم سپاهان حتما از این گروه صعود خواهد کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.