به گزارش “مجله ایما” امیر قلعه نوعی که تیمش را آماده دیدار با ذوب‌آهن می‌کند درباره انجام دیدارهای این هفته به خبرنگار ما گفت: همانطور که دیدید کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات این هفته را لغو کرد و گفته می‌شود مسابقات هفته چهارم نیز منتفی خواهد شد. این در حالی است که ما در ازبکستان میزبان النصر بودیم و مسئله‌ای بابت شیوع بیماری آنطور که در ایران به آن نگاه می‌شود وجود نداشت. اما ای اف سی تصمیم گرفت که این بازی‌ها را لغو کند. چرا که ارزش جان انسان‌ها برای آن‌ها بیشتر از این حرف‌هاست. سوال من این است که فارغ از نتیجه و جام‌ها اگر واقعا برگزاری مسابقات حتی یک نفر از اعضای برگزاری و دوستان عزیز سازمان لیگ، داوران، مربیان، بازیکنان و …  را در معرض ابتلا به این بیماری قرار گیرند، ارزش دارد؟

 

وی حرفش را اینطور ادامه داد: من امروز در خبرها خواندم که ای اف سی ممکن است بازی‌های ملی و انتخابی جام جهانی را لغو کند که انجام این کار به نظر من باز هم بیشتر تصمیمات دوستان عزیز سازمان را زیر سوال می‌برد. به نظر من برگزاری مسابقه‌ها در این دو هفته اشتباه بود و ما باید با توجه به شیوع این بیماری احتیاط بیشتری به عمل می‌آوردیم. این را هم تاکید می‌کنم چیزی که می‌گویم فارغ از نتایجی است که در بازی‌های این هفته به دست می‌‌آید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.