به گزارش”مجله ایما”، صحبت پیرامون این موضوع به واسطه چالش هایی که به وجود آورد موجب شد تیم سپاهان تمرکز خود را از دست دهد و در بازی با ذوب آهن دو امتیاز حساس از دست دهد. به همین خاطر برای اینکه در بازی های آتی این چالش تکرار نشود سرمربی سپاهان از شاگردانش خواسته دیگر در مورد این بازی صحبتی نکنند و نگاهشان به بازی های پیش رو باشد.

 

دیدار سپاهان – پرسپولیس با رای کمیته انضباطی 3-0 به سود پرسپولیس اعلام شد. البته باشگاه سپاهان در تدارک ارایه دفاعیات جدید به کمیته استیناف و تغییر رای این بازی از سوی این کمیته است. قرار است پرونده این بازی پیش از فرا رسیدن سال جدید از سوی کمیته استیناف تعیین و تکلیف شود.

 

امیر قلعه نویی در تازه ترین صحبت هایی که پیرامون این بازی داشته، گفته:« درباره اتفاقات بازی مقابل پرسپولیس باید واقعیت‌ها را می‌گفتیم و این کار را هم کردیم. باشگاه رای صادر شده در این بازی را پیگیری می‌کند. به بازیکنان هم اعلام کردم در این خصوص حرفی نزنند. ما باید به آینده فکر و دعا کنیم هرچه زودتر ویروس کرونا ریشه‌کن شود.»

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.