دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، کارلوس توز ستاره آرژانتینی با گلزنی در دیدار تیم محبوب دوران کودکی‌اش بوکا جونیورز در مقابل خیمناسیا، تیمی که دیگو مارادونای افسانه‌ای را روی نیمکت سرمربی‌گری خود دارد، باعث شد بوکا به شکلی دراماتیک قهرمان لیگ دسته برتر آرژانتین موسوم به پریمرا دیویزیون شود.

 

در دقیقه 72 بازی دو تیم بوکا و خیمناسیا، کارلس توز از فاصله 20 متری دروازه حریف شوتی روانه دروازه کرد که تنها گل این بازی را رقم زده و در نهایت قهرمانی را در اختیار بوکا گذاشت. اما آنچه قهرمانی بوکا را دراماتیک کرد اتفاقی بود که در نقطه‌ای دیگر از آرژانتین رقم خورد. ریورپلاته رقیب سرسخت و سنتی بوکا در مقابل اتلتیکو توکومان با تساوی 1-1 متوقف شود تا بوکا بتواند با اختلاف یک امتیاز صدرنشینی خود را تحکیم کرده و قهرمان لیگ آرژانتین شود.

 

 

بوکا با این قهرمانی برای سی و چهارمین بار در تاریخ خود قهرمان آرژانتین شده و به رکورد رقیب سنتی‌اش ریور نزدیک شد. ریورپلاته تا این لحظه با کسب 36 قهرمانی در لیگ آرژانتین پرافتخارترین تیم فوتبال این کشور به حساب می‌آید.

 

توز در این فصل برای بوکا در 17 بازی در لیگ دسته برتر آرژانتین بازی کرده و گلی که دیشب به ثمر رساند نهمین گل این فصل او برای تیم محبوبش بود.

 

 

ریورپلاته در زمین اتلتیکو توکومان ابتدا از حریف پیش افتاد ولی بازیکنان ریور بعد ازتلاشهای بسیار موفق شدند کار را به  تساوی بکشانند ولی بعد از آن هر چه زدند به در بسته خورد تا در نهایت جام قهرمانی را در اختیار بوکا بگذارند. دو تساوی ریور در دو بازی آخرش در لیگ بهترین فرصت را در اختیار بوکا گذاشت تا از این تیم سبقت گرفته و در نهایت جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 

توز که تا کنون در سه دوره مختلف پیراهن بوکا را به تن کرده اولین بار در شانزده سالگی برای این تیم به میدان رفته. توز بعد از آن راهی فوتبال برزیل شده و سرانجام در فوتبال اروپا مشغول درخشش شد. این ملی‌پوش آرژانتینی بعد از سالها بازی در اروپا در سال 2015 به آرژانتین بازگشت و گل دیروز او بار دیگر کارلس توز را به یکی از قهرمانهای جونیورز تبدیل کرد.

 

 

توز سی و شش ساله در حال حاضر تا پایان فصل با بوکا قرار داد دارد و این در حالی است که تیم محبوب او در چند ماه آینده و تا پیش از پایان فصل، روزهای سخت و پرفشاری را در پیش دارد و باید در سوپرلیگ آرژانتین و کوپا لیبرتادورس به میدان برود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.