عبدالعزیز مریسل کارشناس ورزشی که صحبت‌هایش در برنامه‌های مختلف باعث جنجال شده در تازه‌ترین مصاحبه خود در برنامه«برداشت ورزشی» که از شبکه ۲۴ عربستان پخش می‌شود درباره قهرمانی الهلال در صورت لغو مسابقات اظهار نظر کرد.

 

وی گفت: نمی‌توان قهرمانی لیورپول در لیگ انگلیس را با قهرمانی الهلال در عربستان یکی دانست الهلال از تیم بعدی خود تنها شش امتیاز جلو است و هشت دیدار باقی مانده و هر احتمالی نیز برای بازگشت تیم‌های پایین‌تر از او برای رسیدن به عنوان قهرمانی وجود دارد اما در انگلیس تیم لیورپول با منچستر سیتی ۲۵ امتیاز اختلاف دارد و تنها ۹ بازی به پایان لیگ باقی مانده است. 

 

این کارشناس ورزشی معتقد است که دادن عنوان قهرمانی به لیورپول منطقی است اما نباید این عنوان را به الهلال داد چرا که شش امتیاز اختلاف زیادی به حساب نمی‌آید.

 

شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی مسابقات لیگ‌های مختلف شده است و لیگ‌های معتبر در اروپا و همچنین لیگ‌های آسیایی از جمله لیگ برتر ایران لیگ ستارگان قطر لیگ های عربستان امارات کره جنوبی عراق ژاپن و … تعطیل شده‌اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.