دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، فینال لیگ هند از ساعت 17:30 در استادیوم فاتوردا شهر مارگائو برگزار شد و در نهایت تیم  ATK موفق شد تا برابر تیم چنایین با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست یابد و جشن قهرمانی برپا کند.

 

در دقیقه ۱۰ این دیدار ژاوی هرناندز موفق شد تا روی پاس روی کریشنا اولین گل تیم ATK را وارد دروازه حریف کند، در دقیقه ۴۰ اما کریشنا به دلیل مصدومیت جای خود را به مندی داد اما این دیدار با همین نتیجه در پایان نیمه نخست به پایان رسید.

 

در دقیقه ۴۸ ادو گارسیا موفق شد پاس دیوید ویلیامز را تبدیل به گل کند تا اختلاف به عدد دو برسد و کار چنایین برای بازگشت به بازی سخت شود. والسکیس در دقیقه ۶۹ یکی از گل‌ها را برای تیم چنایین جیران کرد اما ژاوی هرناندز بازیکن اسپانیایی موفق شد در دقیقه ۹۳ باز هم گلزنی کند و در نهایت تیم ATKبه عنوان قهرمان این فصل هند معرفی شود.

 

گفتنی است آنتونیو لوپز سرمربی اسپانیایی تیم قهرمان بود که سابقه هدایت تیم‌های والنسیا تنه‌ریف، سلتاویگو، پونه سیتی را در کارنامه دارد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.