دانلود سریال یاغی

ساموئل چوکووئزه وینگر ویارئال معتقد است در صورتی که لالیگا به دلیل کرونا نیمه کاره به اتمام برسد نباید جام قهرمانی به بارسلونا داده شود. فوتبال در اسپانیا هفته هاست که تعطیل است و هنوز مشخص نیست که بازی ها چه زمانی از سر گرفته خواهند شد.

تا پیش از تعویق بازی ها به دلیل شیوع کرونا بارسا با دو امتیاز اختلاف نسبت به رئال صدرنشین بود.

 

 

Chukwueze

 

 

ساموئل چوکووئزه در مصاحبه با سایت گل گفت:«به نظرم دادن جام قهرمانی به بارسلونا ناعادلانه خواهد بود؛ چون آنها فقط 2 امتیاز بیشتر از رئال مادرید دارند. همه دوست دارند بازی کنند و فکر می‌کنم هنوز امکان برگزاری لیگ وجود داشته باشد.»

 

با توجه به کاهش اندکی که در موارد ابتلا به کرونا در اسپانیا اتفاق افتاده است احتمال از سرگیری مسابقات وجود دارد. خاویر تباس رئیس لالیگا نیز برای ادامه فصل چندین تاریخ مشخص کرده است. برخی گزارش ها تاریخ 6 ژوئن را برای از سرگیری مسابقات می دانند .

اشاره ساموئل ‌هایی است که مدعی هستند در صورت نیمه کاره ماندن فصل احتمالا بارسلونا به دلیل صدرنشین بودن یا قهرمان نیم فصل شدن جام قهرمانی را دریافت می‌کند. گزینه ای که البته به نظر می‌رسد مخالفان زیادی دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.