به گزارش “مجله ایما”، اتحادیه فوتبال عربستان به مسؤولان مسابقات این کشور دستور داد تا اقدامات پیشگیرانه و جدی را برای مقابله با ویروس کرونا انجام دهند و تنها به این شرط بازی‌های زیر پوشش خود را برگزار کنند.

 

بنابر تصمیماتی که فدراسیون فوتبال عربستان گرفته، بازیکنان در جریان مسابقه و قبل و بعد از بازی‌ها اجازه دست دادن به یکدیگر را ندارند و همچنین بعد از پایان دیدارها نیز حق ندارند پیراهن خود را با هم تعویض کنند.

 

فدراسیون فوتبال عربستان در اطلاعیه‌ای فوری اعلام کرد شروع مسابقات تنها به شرط عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها و فقط با ورود بازیکنان و داوران به زمین محدود شود و همچنین در برنامه‌های جانبی قبل از مسابقات مثل قرعه‌کشی زمین تیم‌ها نیز، کاپیتان‌ها و داوران به یکدیگر دست ندهند.

 

با تاکید فدراسیون فوتبال عربستان، اجرای این قوانین باید در همه بازی‌های سطح برتر به پایین و در تمام رده‌های سنی به طور جدی پیگیری و انجام شود تا امنیت و سلامت بازیکنان تامین شود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.