“” لائوتارو مارتینز ستاره مورد علاقه بارسلونا برای تقویت خط حمله است. در یکی دو هفته اخیر رسانه های نزدیک به این باشگاه ادعاهای مختلفی را در مورد او مطرح کرده اند که آخرینش به امروز بر می گردد. اسپورت از جونیور فیرپو به عنوان بازیکنی که بارسا قصد دارد او را برای جذب لائوتارو به اینتر پیشنهاد بدهد نام برده و اینکه بارسا علاوه بر او مبلغی را هم برای پرداخت به باشگاه ایتالیایی در نظر گرفته است.

بارسلونا لائوتارو را بهترین گزینه برای رقابت با لوئیس سوارز می داند.

 

 

 

 

نشریه گاتزتا دلو اسپورت اما امروز ادعا کرد که چنین انتقالی در تابستان پیش رو غیرممکن است چرا که هم لائوتارو به پروژه اینتر اعتماد دارد و معتقد است که در آینده ای نزدیک می تواند با این باشگاه جام ببرد و هم اینکه اینتر تنها در صورتی که بارسا 112 میلیون یورو بند فسخ او را فعال کند قادر به جذبش خواهد بود. با توجه به بحران اقتصادی بارسلونا پس از شیوع کرونا بسیار بعید است که بارسلونا بتواند 112 میلیون یورو برای لائوتارو پرداخت کند. اینتر معاوضه بازیکن را به هیچ وجه قبول نخواهد کرد.

گاتزتا نوشته است که لائوتارو تمام پیشنهادات دیگر خود را رد کرده و تنها به بارسا پاسخ مثبت خواهد داد و شرط انتقالش نیز فعال شدن بند فسخش است.

لائوتارو تا به اینجای فصل در 31 بازی 16 گل برای اینتر زده و 4 پاس گل نیز داده است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.