دانلود سریال یاغی

فرناندو مورینتس ستاره سابق فوتبال اسپانیا و تیم ملی این کشور هم به ماجرای انتقال لائوتارو مارتینز آرژانتینی به فوتبال اسپانیا وارد شده و می‌گوید پیوستن لائوتارو به یکی از دو تیم بارسا یا رئال برای هر دو باشگاه بزرگ این کشور اتفاقی بسیار خوب خواهد بود.

 

 

در هفته‌های اخیر  شایعات درباره پیوستن لائوتارو مارتینز ستاره اینتر به بارسا اوج گرفته. این در حالی است که گزارش شده رئال مادرید هم به او علاقه‌مند است. بند آزادسازی قرارداد لائوتارو با اینترمیلان 111 میلیون یورو گزارش شده است.

 

فرناندو مورینتس ستاره سابق رئال مادرید می‌گوید پدیده آرژانتینی برای بازی کردن در هر دو  غول بزرگ فوتبال اسپانیا ایده‌آل است و براحتی می‌تواند هم در بارسا و هم در رئال جا بیفتد. او در این باره گفت: ما در اسپانیا بازیکنان و مربیان آرژانتینی بزرگ زیادی داشته‌ایم. آرژانتینی‌ها ژن رقابت‌جویی دارند که در تمام دنیا در کمترجایی پیدا می‌شود.

 

مورینتس در ادامه صحبتهایش گفت: بارسلونا علاقه زیادی به خرید لائوتارو دارد ولی صحبتهایی هم درباره تمایل رئال مادرید نسبت به او مطرح شده. هر چند من فکر می‌کنم بارسا شانس بیشتری دارد. لائوتارو یکی از بهترین مهاجمین دنیا است و به نظرم می‌تواند در هر دو تیم جا بیفتد و به راحتی بازی کند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.