دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، لاتزیو حالا بعد از حدود یک دهه به حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده نزدیک شده است. این تیم حتی در فصل جاری یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی سری آ نیز به حساب می آید چرا که در حال حاضر با تیم صدرنشین یعنی یوونتوس تنها یک امتیاز فاصله دارد.

 

حضور احتمالی لاتزیو در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده باعث شده که این تیم به دنبال تقویت تیم خود باشد. در همین رابطه گزارش ها حاکی از آن است که این باشگاه شرایط جذب مدافع کروات لیورپول یعنی دژان لوورن را دنبال می کند.

 

 

 

 

قرارداد لوورن با قرمزهای آنفیلد در پایان فصل به اتمام می‌رسد و شنیده ها حاکی از آن است که مذاکرات بین دو طرف برای تمدید قرارداد به بن بست خورده است. این ستاره کراوات در تابستان تا آستانه انتقال به یکی از دو تیم رم و میلان پیش رفت اما نهایتاً در آنفیلد ماندگار شد.

لوورن در این فصل تنها در ۹ بازی برای لیورپول به میدان رفته و لاتزیو برای جذب او باید با باشگاه های نظیر تاتنهام، لیون، میلان و آرسنال رقابت کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.