دانلود سریال یاغی

ویلی سانیول ستاره فرانسوی سابق بایرن مونیخ که بین هواداران تیم آلمانی از محبوبیت زیادی برخوردار است می‌گوید بایرن باید در تلاش برای جذب لروی سانه تجدیدنظر کند. سانیول حتی تا آنجا پیش می‌رود که انتقال سانه به بایرن را فاجعه می‌خواند.

 

 

ویلی سانیول به مدت 9 سال با پیراهن بایرن مونیخ بازی کرده و با این تیم پنج بار فاتح بوندس‌لیگا و یک بار فاتح لیگ قهرمانان شده است. سانیول که تجربه حضور روی نیمکت مربی‌گری را هم دارد و برای یک بازی به عنوان سرمربی موقت هدایت بایرن را به عهده داشته می‌گوید جذب لروی سانه که یک فصل کامل را به دلیل مصدومیت نیمکت‌نشین بوده برای باواریایی‌ها قمار خطرناکی خواهد بود.

 

سانیول در این باره به آر‌ام‌سی گفت: لروی سانه از نظر شخصیتی به بایرن مونیخ نمی‌خورد. سانه فراز و نشیبهای زیادی دارد و اهل درگیری در زمین نیست. من معتقدم سانه به هیچ وجه برای بایرن مناسب نیست.

 

 

ستاره سابق بایرن در ادامه گفت: لروی سانه در منچسترسیتی هم مشکلات زیادی داشته و در تیم ملی هم کارنامه خوبی نداشته. ما داریم درباره خریدی 80 میلیون یورویی صحبت می‌کنیم. من ترجیح می‌دهم باشگاه 20 میلیون دیگر هم هزینه کند و به جای او کای هاورتز را به خدمت بگیرد.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.