مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

تیم فوتبال سایپا که از روز دوشنبه هفته قبل اردوی آماده‌سازی خود را در دهکده ورزشی کرج برپا کرده و تمرینات مداومی داشت به دنبال انجام یک مسابقه دوستانه بود که دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در ورزش دیدار آنها را لغو کرد.

 

نارنجی‌پوشان که با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در محیطی بسته اردوی خود را در کرج برگزار می‌کنند بدون انجام بازی تدارکاتی به کارشان در این مرحله از تمرینات پایان می‌دهند.

طبق برنامه قبلی قرار بود تیم فوتبال سایپا عصر امروز شنبه در دیداری دوستانه به مصاف تیم لیگ یکی بادران تهران برود که بنابر عدم مجوز از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای انجام بازی‌های دوستانه این مسابقه هم لغو شد.

 

نارنجی‌پوشان طی دو روز آینده برای دومین بار تست کرونا خواهند داد که امیدوار هستند برخلاف مرحله قبل آزمایش بازیکن جوان این تیم و سایر نفرات‌شان منفی شود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.