دانلود سریال یاغی

درحالیکه منچستریونایتد دیروز قصد داشت در محل مرکز تمرینی خود کرینگتون دیداری دوستانه و دستگرمی با استوک‌سیتی برگزار کند در آخرین لحظه از مثبت شدن تست کرونای مایکل اونیل سرمربی استوک اطلاع پیدا کرد و این موضوع باعث شد دیدار دو تیم لغو شود.

 

درحالیکه شاگردان اوله گنار سولسشر خود برای بازگشت لیگ برتر آماده می‌کنند و در اولین بازی‌شان قرار است روز 19 ژوئن به مصاف تاتنهام بروند یونایتدی‌ها قرار بود دیروز طبق توافق قبلی با استوک‌سیتی در مجموعه تمرینی‌شان کرینگتون یک بازی دوستانه انجام دهند.

 

 

بازیکنان دو تیم برای انجام این بازی وارد مجموعه تمرینی کرینگتون شدند ولی کمی بعد و پیش از شروع بازی دوستانه بازیکنان استوک این مرکز را ترک کردند.

 

گفته می‌شود استوک‌سیتی در حال گرم کردن و آماده‌سازی خود بوده که از سازمان لیگ برتر به این تیم اطلاع داده می‌شود که نتیجه تست کرونای مایکل اونیل سرمربی این تیم که یک روز قبل گرفته شده بوده مثبت بوده.

 

بعد از ترک مجموعه کرینگتن توسط بازیکنان استوک شاگردان سولسشر به تمرین عادی در این مجموعه ادامه دادند.

 

رسانه‌های انگلیسی می‌گویند بازیکنان منچستریونایتد و استوک‌سیتی در جریان این ماجرا هیچ تماسی با هم نداشتند و در نتیجه هواداران یونایتد نباید نگران سلامت بازیکنان و کادر فنی تیم‌شان باشند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.